Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka jeziorna

kurtki skórzane

Polecane posty

Gość skora jest zawsze modna
a kurtki szczegolnie w polaczeniu z skórzanymi /skóropodobnymi spodniami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tam ramoneski też już od dwóch sezonów modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja fajną kurtkę widziałam na stronie allinside.pl. Sama kupuję na tej stronie i jestem ze swoich zakupów zadowolona, po pierwsze, że rzeczy z tej stronki są modne i fajnie zrobione, a po drugie cena jest bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiej kurtki świetnie będzie się prezentował pasek największy wybór mają w sklepie www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazakrzewska676
Oczywiście, że kurtki skórzane są wciąż modne. Co więcej znów wracają "do łask". Sama ostatnią wciąż chodzę w skórzę, a to za sprawą dobrego producenta jakiego jakiś czas odkryłam http://www.dorjan.pl/. Zamówiłam bardzo fajną kurtkę - taką przejściową na czas jesienno - wiosenny i w sumie się z nią nie rozstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtki skórzane są ponadczasowe, nigdy nie wyjdą z mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina44
Ładne kurtki skórzane można dostać na www.kodymody.com/pl/kurtki-cs świetnie się je nosi, uwielbiam jakość tych kurte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kurtka skorzana to z porzadnej firmy np Ochnik I w formie zakietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtki skórzane to odzież klasyczna i nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak płaszcz (trencz), mała czarna, dżinsy i biała koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zobaczcie jaka jest hipokryzja w Polsce i na świecie : futer nie nosimy, bo to złe, bo zabijanie zwierząt i takie tam, ale skóra okej, ale do jasnej Anielki, tu też trzeba było zabić jakiegoś zwierzaka i obedrzeć ze skóry - nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są modne od lat 70tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kurtki damskie to polecam sklep internetowy http://generation.com.pl/ mają fajne wzory (wow, ta różowa ramoneska! <3 ) i dobrą jakość, sprawdziłam już kilka ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miłośniczką futer. Dostałam w spadku po mamie piękne futerko, jednak w związku z tym, że wymagało odświeżenia oddałam je w ręce firmy www.futraszmytzabrze.pl. Zrobili cudowną pracę, teraz moje futerko prezentuje się modnie i ekstrawagancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :) A najmodniejsze teraz są stylizacje kurtka skórzana z futrzaną kamizelką. Można takie stylizacje zobaczyć na stronie www.cosmosmoda.pl A jeżeli chodzi o kurtkę skórzaną to ja mam taką https://cosmosmoda.pl/plaszcze-kurtki/15701-kurtka-ramoneska-skorzana-8a128-czarna-firma-cosmos.html?search_query=skorzana&results=135 i jestem z niej mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoreklama cosmosmoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×