Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

czy tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość jeden_moment

... że bardzo łatwo mnie przekonać do produktu, który jest ładny i nowy? Wiem, że reklama manipuluje ludzką percepcją, ale nie mogę się powstrzymac gdy widzę jakąś nowość. Od razu chcę to mieć :( tak samo jest teraz z dziwacznym mp3 sony, który jest do wylicytowania na dobij.to. Macie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie tak samo. Bardzo łatwo mnie przekonać do ciekawych i nowoczesnych rzeczy. Tyle tylko, że ja częściej od rzeczy dziwacznych wolę rzeczy praktyczne, albo te, które mogą mi umilić życie ... jak na przykład monitor LCD. Obserwuję go na dobij.to. Może uda mi się go kupić za grosze?? Będziecie trzymać kciuki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobij.to? Uda wam się kupić za grosze ale wcześn iej otrzymacie kosmiczny rachunek za sms;-y :DDD Ja na szczęście do naiwnych i nieasertywnych nie należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Eee tam... nie będzie tak źle. Nie planuję wydawać milionów na pakiety podbić :P A zawsze to coś nowego, nowe doświadczenie... i w ogóle WOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lecę na nowości. wolę trzymać się sprawdzonych produktów/usług, jakoś nie mam zaufania do nowinek nadmiernie reklamowanych na każdym kroku...odnoszę wrażenie, że chcą mnie zrobić w balona i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×