Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cargo-salo-falo

prezent dla szefa -poradzcie

Polecane posty

Gość cargo-salo-falo

co roku szef i jego żona zapraszają nas ( ok 25 luda) do knajpy na uroczystą kolację tam dają nam prezenty. Czy i co powinniśmy dawać im? prezent wspólny czy jak? proszę o radę mądrzejszych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
a jakiego typu prezenty dostajecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za firma? Ja pracuję w Hotelu i z okazji Urodzin, Jubileuszy, czy nawet Świąt Bożego Narodzenia zamawiam mu w imieniu całego hotelu jakieś rzeźby lub inne trofea z podziekowaniami:) Potem ustawia je na holach, wiesza na ścianach lub ustawia w kawiarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargo-salo-falo
różnie to bywało, najczęściej to są kosze ze słodyczami ale takie extra + coś dodatkowego( skórzane portfele były w ubiegłym roku. Kolacja jest wykwintna aż czasami nie wiadomo co czym się je.Dla mnie to jest za bardzo eleganckie ale w sumie dajemy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargo-salo-falo
czyli co? dawać czy nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
no skoro szef Was tak co roku gości do tego prezenty to wypadałoby żebyście i Wy się zrzucili na jakiś drobiazg dla szefa i jego żony ......przyznaję mają gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargo-salo-falo
no mają, mają w sumie są ok . W sumie trudno coś dla nich wymyśleć , przecież kosza ze słodyczami im nie damy, pomyślałam,że jak każdy da po 10 zł to będzie 250 zł już można coś kupic ale co? możemy też zebrać się podwie dychy i tak będzie problem co z tym zrobić. dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
no to rzeczywiście z kwotą 250 zł to nie poszalejecie :)....ale nie musi to być zaraz coś wypasionego w sumie liczy się gest może coś wymyślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUKAS85
MOZE ORGANIZER SKORZANY+PIORO PARKER LUB DLUGOPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalllala
ja bym kupiła dla nich dobre wino, teraz są takie ładne w skrzynkach z drewna, dowiedz się co piją i za 250 bez trzymanki można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargo-salo-falo
nikt nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargo-salo-falo
no i sie odbyło a my znowu jak te buraki, przyszli nazarli sie, wzieli prezenty i poszli.Szef z zoną pewnie mają to w nosie ale ogólnie wiadomo jak nalezy sie zachować. Mama mnie zawstydziła jak jej odpowiedziałam na pytanie - a wy co im daliscie?- wiedziałam,ze tak będzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek kolekcjoner
Jak szef interesuje się sztuką, to mam zabytkowe ikony w tej cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pshestan sheh opyerjehlach
NAUCZCIE SIE CZYTAC DATY NA TOPIKACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent dla szefa
Fajnych pomysłów jest dużo, zależy ile kasy na to ma być i czy szef jest fajny. Fajnym pomysłem na prezent dla szefa może byc śmieszna karykatura http://www.zewecki.pl/prezent-dla-szefa.html Lub portret: http://www.zewecki.pl/portrety.html W karykaturze można ująć różne dodatki z zainteresowań lub hobby, motor, samochód, jacht, samolot, koń. Na dowolnym formacie, nawet farba olejna lub akrylowa na płótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupowalismy w pracy prezenta na urodziny szefa. Fakt, że długo myśleliśmy i w końcu wybraliśmy uniwersalny prezent. Ktoś przypadkiem trafil na delikatesy internetowe, gdzie w ofercie mają rewelacyjne kosze prezentowe. I tak szef dostał alkohol i zestaw czekoladek i słodyczy z tzw. Wyższej pólki. A wszystko to zapakowane w elegancki kosz. Super;D był bardzo zadwolony, bo nie dostał kolejnego kalendarza, czy pióra. Polecam. Delikatesy nazywają się limonka studio. Szybka i miła obsługa i ogromny wybór;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeelka
Ja kupiłam na ich stoisku w Złotych tarasach. Kupiłam męzowi przejazd formuła 3. Na pewno bedzie to dla niego fajne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddddolka
I bardzo dobrze zrobiłyscie, bo z tego co słyszałam to teraz prezenty w postaci przeżyć są teraz najbardziej porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozzzka
Czy myślicie, że zakup takich spinek do koszuli będzie dobrym pomysłem na prezent? Nie chce by szef czuł się skepowany, ani by koledzy z pracy nie pomyśleli, że się podlizuję... po prostu cenię szefa, a że jego urodziny zblizają się wielkimi krokami to myślę nad tym co by kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassskaa
ekolozzka piękne są te spinki aż żałuję że mój mąż nie nosi koszul na spinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gersgtsertert
jak juz to eleganckim prezentem bez przypalu moze byc kij do golfa.... z pileczkami.... czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie fajne te spinki z linka ekolozzki, dla faceta z klasą w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×