Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka chrzestna

3miesięczna córka z dnia na dzień nie chce pić mleka! Co robić?

Polecane posty

hej, jestem mamą 3 miesięcznej dziewczynki. Mała dotychczas bardzo ładnie piła mleczko, nie musialam jej do tego zmuszac. Jednak od dwóch dni jakby cos w nią wstąpiło.. jak tylko wkładam smoczek z mlekiem do buzi to jest ryk, wielki płacz. Mała tak placze, ze dłuuugo nie może się uspokoić. Wykluczam fakt, ze mleko jej nie smakuje - od samego poczatku karmie ją tym samym mlekiem Bebilonem 1. Na kolki mi to nie wygląda. co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma juz za mala
dziurke w smoczku i jej nie leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Być może dzidzia cierpi na nie rzadko spotykana infekcje jamy ustnej- pleśniawki. To nic grożnego takie białe naloty na jezyku. Bezpiecznie bedzie jak zgłosisz sie do pediatry obejrzy uspokoi i zaleci co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma juz za mala
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. Plesniawki sa bardzo bolesne. Idz z mala do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska szukajaca mieszkania
albo pleśniawki albo coś z dziąsełkami poprostu ja boli szybko się wybierz z nią do lekarza albo kup aftin. Obejrzyj jej dziąsełka, okolice i podniebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aphtin stosuje od urodzenia jak tylko widze pleśniawki. Ale mówie, ze gdyby sęk był w tym to zwykłego smoczka uspokajającego też by nie chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossshhhhhhhhhh
no to przestan zyc domyslami i przestan szukac pomocy na kafe tylko idz z mala do lekarza :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska szukajaca mieszkania
Może za ciepłe/za zimne mleczko jej zrobiłaś? Nie wiem jak dla mnie to coś z dziąsełkami.. najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska szukajaca mieszkania
Dlacego udasz, że nie widziałaś? ktoś wyżej ma racje - do lekarza idz, dziwie sie że jeszcze tego nie zrobiłaś, mała jak piszesz już 2 dni się męczy..... Idz dziś Tym bardziej, że dziś już piątek i szkoda byłoby żeby malutka tak cierpiała przez weekend. Chyba chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska szukajaca mieszkania
A pcha rączki do buzi? Popłakuje przez sen? Nic o tym nie wspominasz więc to raczej nie ząbki. Zawsze mozesz spróbować posmarować żelem i podać mleczko ale to nie załatwi sprawy. Idź do lekarza trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślini się i pcha całe piąstki do buzi juz od praktycznie pierwszgo miesiaca życia. Ale Wiele znajomych zaprzyjaźnionych mi mam mówiło, że to normalne, ale zęby wychodzą dopiero po 6 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wrozko. Sluchaj u mnie mala sie tak zachowuje na chwile przed wyjsciem zebow. Miala tak 3 tyg temu i zeby sie przebily kilka dni pozniej. Od kilku dni znow sie slini od przedwczoraj znowu nie chce butli. Wiec moze jednak przetestuj 'sprzet' na zabkowanie? ja wiem ze to moze za wzesnie ale przetestuj moze tez kubek niekapek ale nie taki ze zwyklym, plastikowo-twardym dziubkiem ale z sylikonowym. A o do pchania rak od urodzenia; mala wylazla na swiat, polozyli mi ja na piersi, spojrzala na mnie i od razu wsadzila piesc (gdzie tam same palce) do buzi:-D No i od ok 3 miesiaca slinila sie niesamowicie. Zeby wylazly jak miala 5 miesiecy i 2 tyg Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia dostawała już w szpitalu Nan, a nagle przestało jej smakować, miała jakieś 3 miesiące jak musiała zmienić na Bebiko, bo zupełnie nie chciała mleczka, nagle z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażżżka
Powiedz , kiedy ostatnio szczepiłaś małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróóóżko
moja zrobila właśnie to samo:o mnie się wydaje,że to ma jakis zwiazek z rozwojem ogólnym jej.Bardziej kumata z dnia na dzień się zrobiła .I nie interesuje ją jedzenie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienie miała wczoraj, ale to nie miało wpływu bo robiła tak już dzień wcześniej. Dzisiaj jak narazie je bez zarzutu. Zobaczymy co będzie dalej. Serce wali mi jak młotem przy każdym podawaniu butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się
że może przechodzi skok rozwojowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×