Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a cio to

wyklinanie podczas seksu

Polecane posty

Gość a cio to

lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklinacz wikliniarz
"Wyklinam cię zła kobieto, bram królestwa niebieskiego nie dostąpisz. Zaprawdę powiadam ci. W piekle smażyć się będziesz. Palce twe sparzy kocioł diabelski, ciało twe spłonie ogniem pożądania. I wyrośnie ci ogon, i różki, diablico" To tak rozgrzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cio to
nie o to mi chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo tak tak tak
zaraz zerżnę twoja mokrą cipkę o to chodzi????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cio to
ty dziwko, ty kurwo, i taki etam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklinacz wikliniarz
jeżeli kobietę to kręci i podnieca, bo tak samo dla siebie, wbrew kobiecie, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cio to
a jak kręci to znaczy że coś z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklinacz wikliniarz
O Myszko, Ty kobieto czarnych myśli, Ty niewolnico zboczonych chuci, zaprawdę zapytowywyuję, jak tak możesz?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyklinacz wikliniarz
"a jak kręci to znaczy że coś z nią nie tak?" A niby dlaczego nie tak. Po prostu potrzebuje dla zabawy erotycznej takich doznań. Myślę, że to może być fajne. Oczywiście, gdy tylko jest w sferze zabaw łóżkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Myszko, zważ na swe słowa, bo diabła są warte. ;) Przywdziej habit, niech Twe ciało stanie się domem ducha świętego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cio to
nie wiem, bo może to znak dla faceta że kobieta lubi być ponizana i np zacznie w to brnać dalej, a najgorsze poza łózkiem na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildegarda armata
my z moym józkiem lubimy wyklinać podczas sekszenia. te wyklinowe koszyki potem sprzedajemy na targu w środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambolll
"O Myszko, zważ na swe słowa, bo diabła są warte. Przywdziej habit, niech Twe ciało stanie się domem ducha świętego" dobre hehe xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jak mnie facet wyzywa ale tylko podczas s..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyklinam cie, kobieto nieczysta! twe mysli i czyny sprowadza cie do bram piekiel! zginiesz marni, przekleta! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako następca wyklinacza wikliniarza (bo sam niby byłem, zanim się rypnąłem i napisałem na czarno :P) zaprawdę pragnę pochwalić Cię Koralowa, widać, żeś Ty niewiasta czysta jak firanki wyprane w Vizirze. (Niniejszą wypowiedź datkami co łaska sponsoruje producent proszku Vizir. Czystość anielska dla każdego.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak biesiak
Na domówce u znajomych przeleciałem swoją laskę i wracała do domu bez majtek. W taxi szeptałem jej do ucha że jest dziwka bo chodzi z gołą d*pą. Była już wstawiona i zauważyłem że ją to podnieca więc kazałem jej pokazać cycka bo jak nie to powiem że nie ma majtek. Na schodach mocno złapałem od dołu za tyłek wślizgując jeden palec w c*pę i mówiąc że traktuję ją jak dziwkę. Była już tak podniecona że jeszcze się z lekka wypinała żeby lepiej poczuć. Z tym palcem w cipie to wypróbowany sposób na zmobilizowanie laski jak jest mocno pijana albo zaspana. Działa nawet przez spodnie i majtki, trzeba tylko mocno i zdecydowanie, bez względu czy ktoś może zobaczyć, wtedy nawet bardziej mobilizuje i stawia do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×