Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigl

SEKS NA PUFIE

Polecane posty

DLACZEGO MÓJ CHŁOPAK OD JAKIEGOŚ CZASU CHCE KOŃCZYC TYLKO NA PUFIE, WIDZĄC ME NARZĄDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytłumacz to jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ta strona ma wspólnego z mym problemem ? proszę jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
no jeśli chodzi o pupę to całkiem normalne ....większość facetów preferuje sex od tyłu a że są wzrokowcami to podnieca ich dodatkowo ten widok ...mam tylko nadzieję że nie jest to jedyna pozycja jaką preferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie chodzi o pupe tylko o pufę - taki mebel. on klęczy na dywanie a ja leżę na pufie na plecach.mam wrażenie że mój chłopak codzień podnieca sięprzed internetem i stąd jego potrzeba widziec to co widzi na ekranie będąc ze mną . odpiszcie czy to ma wogóle sens co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że nie ma to nic wspólnego z tym że skoro na ekranie widzi narządy to moje też muszą mu to przypominac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten czas wyłącz komputer....a jesli jak to robicie patrzy na ekran kompa...hmmm, moze kamerka jest wlaczona i wysyla obraz do netu i to go podnieca, ze ktos jeszcze was oglada. Lepiej sprawdz, żebyś nie byla zdziwiona filmikami w necie ze sobą w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seks? Znudziła Ci się żona , szukasz kochanki na telefon , bingo super trafiłeś. Jestem Natalia, moja fotka jest na http://www.flamingo.co.pl/ . Zapraszam Cię do mojej p**deczki która ma zawsze i wszędzie ochotę na ostre ******nko . Jestem non stop wilgotna i chętna wystarczy że do mnie zadzwońisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem kobietą, która uwielbia seks jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×