Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zośka 33

moja 3 letnia córka wybrzydza w ubieraniu

Polecane posty

Gość zośka 33

moje dziecko poprostu nic nie chce ubierać obojętnie co jej założę wszystko ją drażni a to za krótkie a to za długie stoi sztywna i ryczy zeby jej to zdjąc.Zakładam jej już wszystko miękkie ,staram sie ale jej nic nie odpowiada i co rano jest to samo.Ma ktoś podobny problem bo ja juz nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annopoll
Mój 3 letni syn też marudzi, a to mu się nie podoba, a to ma za brzydki kolor - to chyba taki wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka 33
ale ona nie że jej sie coś nie podoba tylko po prostu żle jej we wszystkim' sprawdza materiał itd,jak jej już na siłę ubiorę bluzkę to ona się w niej nie ruszy stoi sztywna i ryczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annopoll
Ale u mnie to samo. Syn ma ubrania z ulubionymi postaciami z bajek. Jeszcze jakiś czas temu płakał przy rozbieraniu, a teraz zmiana o 360 stopni :) To chyba taki bunt... dziecko chce postawić na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka 33
o matko ty to musisz być wredny typ,nienawidzę takich ludzi jestes zerem jakbym miała takiego syna ze wstydu bym się spaliła wieśniaku fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNOWY PRZESADZASZ KOBIETO
ja nie jestem twoim synem na szczęście , a ty sama nie radzisz sobie z wychowaniem , bo widać chowałaś bezstresowo i teraz nazywasz mnie zerem ? paranoja , to ty robisz za dodę na tym forum , wypowiadasz się jak blondyna , ale ze mnie robisz wrednego typa zastanów się nim będzie za późno , ja mam zwyczaj ostro mówić , ale gdybyś była zerem , tak jak ja to nie pisała byś kretynizmów na forum o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zośka33, to może być zwykła fanaberia, ale nie musi. Jest coś takiego co się nazywa zaburzenia integracji sensorycznej i jednym z objawów jest wrażliwość na ubrania i tkaniny. Może wrzuć sobie w wyszukiwarkę hasło integracja sensoryczna i zobacz, czy córka nie ma jeszcze innych objawów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eannabella
no,jak sie zmienilo o 360stopni to po chuju fest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×