Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

Proekologicznie

Polecane posty

W Polsce segregowanie śmieci leży. Tak samo punkty ze zużytymi bateriami. Wszyscy je wyrzucają do kosza. To naprawdę nieekologiczne. Apeluję o zaprzestanie kupowania baterii na rzecz akumulatorków, które można ładować. Jest to jednorazowy wydatek i takie akumulatorki trzymają dłużej. Oczywiście nie wszystkie, ale polecam eneloop firmy Sanyo. Japońska przełomowa technologia, dzięki której mam nadzieję przestaniemy za niedługo potrzebować baterii. Nie ulegają samorozładowaniu, dzięki czemu są naprawdę niezawodne. I można je ładować w każdej ładowarce. Myślę, że warto zainwestować, w hurtowni można kupić taniej: www.hurt.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, że dużo lepiej jest zainwestować w akmulatorki niż często wymieniać baterie. Muszę się jeszcze raz a tobą zgodzić, że sanyo eneloop są najlepszymi akumlatorkami, jakie są obecnie dostępne na rynku;) Sama ich używam i jestem z nich bardzo zadowolona, jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby mój aparat się wyłączył z powodu nienaładowanych akumlatorków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre są, szczególnie, że nie trzeba ich ciągle doładowywać i szukać specjalnej ładowarki do niej, bo pasują do wszystkich. Jak się ich nie używa, to prawie w ogóle nie tracą mocy. Zwykłe akumulatorki muszę ciągle "doprawiać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×