Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kater_ka

czy to prawda że...

Polecane posty

Gość kater_ka

faceci boją się inteligentnych kobiet? chodzi oczywiście o stały związek z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mndhyuyucuccc
boją się dominacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerał na Saturnie
Ja się nie boję. Istnieje jednak związek między wysoką inteligencją a osiągnięciami społeczno-gospodarczymi. Jak taka niewiasta będzie zamożna, to zwykle pogardzi osobnikiem przeciętnym pod tym względem. Większość samców to wie, bo tak im ich małpi instynkt podpowiada, więc w trosce o swe zdrowie psychiczne nie chce się zadawać z tego typu samicą. Z powodu swojej względnej słabości majątkowej, a nie inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich55
Boja sie ..niestety..najbardziej tego ze okazemy sie bardziej inteligentne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie to nieprawda... podobnie jak nie boją się pięknych kobiet :D są to mity wymyślone przez kobiety, którym się wydaje, że nie mają faceta, bo są "za dobre" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub straszny
lub wydaje im sie, ze sa inteligentne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka_may
chyba nie chodzi tu o bycie "za dobrą", jak kobieta jest inteligentna, zaradna to facet czuje się zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
no ja kiedyś usłyszałam, że jestem "za mądra i zbyt dobrze sobie racę sama", ale tu chyba pojawia się kwestia mojej chęci bycia niezależną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podczas, gdy przyczyna samotności zapewne tkwi nie w inteligencji czy urodzie... lecz w sposobie, w jaki niektóre osoby świadome swej inteligencji / urody traktują otoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub straszny
Brawo nieznana i nielubiana! Tez wydaje mi sie, ze tutaj jest pies pogrzebany. Co tam Kater_ka, wyscig szczurow spieprzyl Ci zwiazek i teraz szukasz winy w tym, ze jestes zbyt inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
nawet na zajęciach kiedyś miałam o badaniach, które dowodzą że faceci boją się kobiet inteligentnych. Wolą te mniej kumate, łatwiej im z tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub straszny
Wyobrazcie sobie dwie siostry, jedna to pani mgr inzynier a druga jest kosmetyczka. Ta pierwsza przeswiadczona o wyzszosci swojej nad innymi mniej inteligentnymi w jej mniemaniu istotami, pelna podziwu dla siebie i elokwencji swej. Druga siostra, no coz - pewnie jej troszke do pierwszej brakowalo... Bylem w dlugoletnim zwiazku z siostra nr1. Pewnego razu wizyta u nas w domu siostry nr2, jestesmy we troje w sypialni, a poniewaz zle spalem tej nocy zaczalem dziewczetom uskarzac sie na bol w karku. Reakcja damy nr1 - "To co? Kawusi sie jakiejs napijemy?". Reakcja damy nr2 - "Pokaz ta poduszke... Zaraz zaraz... Tak nie lepiej?", dodajmy do tego cieply usmiech i szczera troske o druga osobe :-) Nasze rozstanie kilka miesiecy pozniej po opisanym powyzej wydarzeniu, siostra nr1: - Facetom brakuje jaj, aby sie zadawac z takimi inteligentnymi kobietkami jak ja! Czy nadal uwazasz, ze inteligencja ma sie jakkolwiek do UCZUC!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
no właśnie, chodzi mi o stereotypy... nie każda inteligentna kobieta taka jest. Na etapie poznawania się z pewnym facetem, wyszło na jaw że studiuję na dobrej uczelni, że mam plany, ambicje itp. itd. On niezbyt wykształcony, na "zwykłej" posadzie, z przeszłością... Ale wspaniały, czuły, miły, kulturalny... Doceniam inne wartości niż kasa, wygląd itp itd. mam konkretne priorytety w życiu. Niestety przestraszyl się, stwierdził że to nie te światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sektoras
nie mogłaś go zatrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jest prosty
i woli proste (ale ładne) kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjątkowy
Przestraszył sie bo wiedział ze nie ma ci czym zaimponować. Dla faceta to jest bardzo ważne zeby widział podziw w oczach swojej kobiety. Ten nie miał czym zaimponowac i doskonale o tym wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjątkowy
Przestraszył sie bo wiedział ze nie ma ci czym zaimponować. Dla faceta to jest bardzo ważne zeby widział podziw w oczach swojej kobiety. Ten nie miał czym zaimponowac i doskonale o tym wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
imponował mi w wielu kwestiach. Podejście do życia, do związku, zaradny życiowo,ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
facet wyjątkowy..... Pleciesz... Blagam... Faceci!!! Gdzie jestescie!! No nie plec mi tutaj, ze facet sie czuje gorszy bo nie ma wyksztalcenia i uwaza, ze nie ma czym imponowac kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
To nie facet tylko pizda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie tyle co boja sie ich, jako kobiet ,ale tego ze w towarzystwie zrobia z siebie idiote lub popisza niewiedza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Spokoju
Hmm ja sądzę, że faceci nie boją się kobiet inteligentnych ale chodzi tu o postawę z obu stron. Bo jedno może uważać, że jest za dobre dla kogoś kto np nie ma matury a drugie uważać, że za wysokie progi itp. Wszystko wg mnie zależy od postawy. Jeśli dajmy pani X jest wykształcona inteligentna, zaradna i wie, że sama sobie poradzi może traktować (nawet podświadomie) źle kogoś kto jej nie dorównuje, lub też ma tak wysokie mniemanie o sobie co odstrasza. Zauważyłam też, że są takie kobiety bardziej wymagające..... A panowie? Hmm tu sprawa jest dla mnie jasna- ja zna facet swoja wartość wie co naprawdę się liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
wiesz co znam skonczonych glupcow po Harwardzie i na prawde "nadprzecietnych" po podstawowce.... jesli sobie facet obiera takie kryteria, to tylko pozalowac "inteligencji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
Szukajaca... i tu sie nam zagadka rozwiklala.... wyksztalcone (po studiach, magistratach, inz itp.) panienki mysla, ze sraja wyzej niz doope maja.... i do tego jeszcze dopowiadaja sobie, ze ich nieszczescie w zwiazku nie jest ich wina, a partnerow... bo faceci juz tak maja, ze sie boja wyksztalconych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Spokoju
Melpo tak samo tez może być od strony męskiej tak jak mówiłam wszystko zależy od postawy. Ja też jestem po studiach, mam świetną pracę, która uwielbiam i co mam uważać się za super kobietę i zwalać winę na faceta? W takiej sytuacji kłania się samokrytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
Szukajaca... Melpo tak samo tez może być od strony męskiej... Jasne, ze moze....tylko tutaj gadamy o damskiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Spokoju
no tak..... czyli moja teoria ma trochę racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×