Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaty dupek

Uwielbiam sex, ale z zona juz nie mam ochoty

Polecane posty

dzieki za takie dorady typ "Porozmawiaj" -> ile mozna gadac? "nie gadac tylko sie dobierac" => tez probowalem "stworzyc nastroj, kupic prezencik, itd" => nie bede placil wlasnej zonie za sex, jakbym chcial to bym poszedl do "profesionalistki", tylko sie brzydze i malo to romantyczne, wole raczke niz rzezaczke Obawiam sie (a nie jestem sam), ze sie cos wypalilo, mnie tez juz ochota przechodzi jak ja widze, i nie wiem co bedzie ... bo poped zostaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizafanka
E tam.... ! Myślę ,że zazdrość lepsza od chemii z chin ! Wybayeruj się wieczorkiem , wymyśl coś . Idz do kina itp.,parę rary o zobaczysz , że jajka będzie ci żonka ważyć w misce ciepłej wody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
panie mezu odstawiony na boczny tor przestan sluchac tych beznadziejnych podpowiedzi pochodzacych od czytaczek harlekinow...co bys nie zrobil (masaze, nastroj i inne tym podobne pierdy) to bedzie na krotka mete..po prostu cos sie erotycznie wypalilo, znudziliscie sie sobie i tyle...ni odgrzewaj kotletow masz dwa wyjscia - albo zachowujesz sie honorowo, szlachetnie, po rycersku i sie rozwodzisz i dopiero po rozwodzie szukasz sobie nowej partnerki (ososbicie nie radze - ze 3 lata jeszcze jechania na recznym, oskubie cie z kasy, przyjaciele i rodzina sie odwroci a i tak zostanesz winnym rozkladu pozycia...) albo zabierzesz sie za jakas kobite i sobie juz zacznij bzykac (posponsoruj studentke, a jak cie nie stac to pobajeruj jakas samotna desperatke, takich ktore sie godza byc 2 czy 3 wcale nie jest tak malo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audytorium sanepidu
nie sypiam z komiczne2 - tak szczerze, to weź się ogarnij. Chociaż masz rację, może rozwód? Żonaty dupku, mam pytanie. Czy Ty zawsze doprowadzasz ją do orgazmu tylko językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last41
Ja tez uwielbiam, ale maz po 15 latach mi sie znudzil, co robic w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last
Ja tez uwielbiam, ale maz po 15 latach mi sie znudzil, co robic w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nic tu nie pomoze zadne płatki kino i takie tam blablabla . musicie od siebie troche odpocząc wyjedź na urlop sam lub ze znajomymi odsapnij i wróć to zobaczysz ze od razu wam sie zachce tylko to znowu bedzie trwać do jakiegoś czasu i wróci norma . jesli nie chcesz zranic zony jedź na ręcznym . nie zaciekawie masz . hm codzienne oglądanie tej samej kobiety przez kupe lat ma prawo facet sie zbrzydzić nią to juz jest natura ludzka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×