Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiony_zakochany

Dziewczyna na której mi zależy nie chce mnie...

Polecane posty

Witam. Mam problem z pewną dziewczyną, która została rzucona przez gościa po roku bycia razem. Bardzo mi na niej zależy lecz nie wiem co mam zrobić by to działało również w drugą stronę. Powiedziałem jej co czuję i że bardzo mi na niej zależy. Po za szkołą spotkać się nie chce bo mówi że nie chce zrobić mi nadziei ... mówi że nie umie po tym rozstaniu nic poczuć ;(powiedziała mi że jestem dla niej ważny ale tylko jako przyjaciel i nic więcej nie umie mi dać a ja bym chciałbym coś więcej. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że nie umie nic poczuć ? I czy wg was jest jakaś iskierka nadziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno nie chce to nie chce
postawiła sprawę jasno, więc daj jej spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalka, przyzwyczaj sie facet. Nadzieja jest zawsze, ale jak mawiają jest matką głupich ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
hciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe że nie umie nic poczuć ? jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołysanka 23
Jak kochala ogromnie to dlugo moze nie umiec kochac. U mnie trwa to juz 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest toba zainteresowana
przykro mi .. :( i raczej nie zmieni zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jego Ekscelencja
Pewnie nie jesteś samcem alfa. Kobiety chcą się tylko z Tobą kolegować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza osoba, na której mi zależało, jeszcze niedawno traktowała mnie jak bym był trędowaty,szerokim łukiem omijała mnie na ulicy, ale w kościele i w ogóle to wchodziła do dupy bez mydła, prymuska w klasie, przewodnicząca, teraz widziałem ją nawet w młodzieżowej radzie miasta. Ostatnia moja sympatia, kiedyś jak ja zaprosiłem na NK, to przyjęła, ale miałem włączoną opcję Anonimowości, a jak ja wyłączyłem i wlazłem na jej konto to od razu mnie wywaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza osoba, na której mi zależało, jeszcze niedawno traktowała mnie jak bym był trędowaty,szerokim łukiem omijała mnie na ulicy, ale w kościele i w ogóle to wchodziła do dupy bez mydła, prymuska w klasie, przewodnicząca, teraz widziałem ją nawet w młodzieżowej radzie miasta. Ostatnia moja sympatia, kiedyś jak ja zaprosiłem na NK, to przyjęła, ale miałem włączoną opcję Anonimowości, a jak ja wyłączyłem i wlazłem na jej konto to od razu mnie wywaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdhdrdrd
daj se spokoj bo pobawi sie toba a potem poleci na innego a ty bedziesz sie obwinial ze zmarnowales czas i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jego Ekscelencja
Musisz być pewny siebie, przystojny i ogólnie męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×