Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diablica

gdzie kupię piekne długie korale

Polecane posty

ale nie takie tandetne kiedyś apart miał piekna kolekcje - galaktyka marzeń wtedy sie spóźniłam z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dostaniesz takie w każdym sklepie ze sztuczną biżuterią, a co najśmieszniejsze, na różnych bazarach. Dlatego bez obaw, możesz śmiało ruszyć w miasto na poszukiwania. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie korale, tylko zwykłe imitacje. Prawdziwe korale są z koralowca, kosztują od kilkuset zł wzwyż, ale takich już się nie kupi. Co najwyżej można szukać substytutów z chińskiego koralowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym coś takiego jak miał kiedys apart - na srebrnym łancuszków złote i srebrne kulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonujaca historia
Złote i srebrne kulki to faktycznie korale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drucik65@op.pl
U mnie :) Robimy naszyjniki i inną biżuterię z korala i koralowca oraz kamieni naturalnych np.agatów na dowolny wymiar.Zapraszam. Info na maila. Lokalizacja Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika861
A ja Was chcę przestrzec przed firmą która sprzedaje korale w necie WIKTORIAN.PL fatalna obsługa, koszmarny kontakt, chamstwo, brak profesjonalnej i poważnej obsługi. Nie wiem kto to prowadzi, ale niegdy nie miałam tak przykrego doświadczenia jak z tą "firmą". Z całego serca odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniemila
Szukasz nadal? Widziaalm takie na allinside.pl Poszukaj na dziale "biżuteria" Jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×