Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antonio krytykant

Czesc cala-ja

Polecane posty

Ja mam ze 40 minutek jeszcze , potem jade na premiere swiatecznego spektaklu w Teatrze Lalek w moim miescie,połaczonego z koncertem, tańcem, koledami i wigilią:) a wy co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że uciekam, ale świeta są wymagające:) Byłam dziś na zakupach, zajelo mi to cztery godziny + przebicie sie przez miasto masakra... a jak sie wczuwasz Antonio, tzn. co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę i nic nie robię, nie będę sprzątała, nie będę gotowała, przeprowadzam bunt przedświąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe bunt przedświateczny:) a czemu, nie lubisz świąt?? piłka nozna ...kobiet?? nie nie, to wole o dupkach, ładnych, jedrnych i opalonych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za krótka na pewno nie:) Ja nawet zakupów nie zrobiłam. Tylko prezenty dla chrześniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczniesz w swięta:) ok, to sie ubralam, jeszcze make-up... mała czarna, czarrne rajstopki, czerwone kozaczki i czerwona torebka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala-ja: ale nie sa kurewsko czerwone i sa na plaskim, wiec nie wygladaja tragicznie naprawde sa ladne:) nie no o piosenkarkach chcesz gadac, czy moze o ich tylkach, hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece niestety juz, bawcie sie dobrze beze mnie, moze uda mi sie wrocic i wtedy z wami pogadac na sprosne tematy o kobiecych tylkach, chociaz meskie pupcie tez sa czasem nawet nawet;) pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×