Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antonio krytykant

Czesc cala-ja

Polecane posty

witajcie...na szczescie juz po swietach...moj brzuszek ma dosc obzarstwa, szkoda tylko ze sniegu zabrakło..heh a jak tam u was? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, ze już po. Starczy obijania się:) Mój żołądek dostał za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki.Ja w swieta nie obzeralem sie;)Takze nie mam problemow ze strawnoscia;)Pozdrawiam,milego wieczora,a moze dnia bo pewnie zajrzycie tu pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Antonio:) Dzień milutki dziś, pracy nie mialam duzo, poobijalam sie caly dzien, a teraz wygrzewam sie pod kocykiem:) U nas pada snieg, w nocy pewnie bedzie mróz...brrr...ale nic to - znow jest biało i ładnie:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obijam sie całymi dniami, do 2 stycznia wolne i szczerze mowiac juz nie wiem co robic, zeby tak strasznie sie nie nudzic;) po sklepach pobiegalam, towarzysko poudzielam sie jutro, w domu czysciutko, zaległa prace tez zrobilam...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie ja mam tylko w przeciwieństwie do Ciebie nic nie robię...ale od tego nic nie robienia powoli mi się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe doskonale cie rozumiem, chyba wolalabym pracowac:p ide sprawdzic stan mojej garderoby i moze jakas selekcja;) żeby sie troche luźniej zrobiło, bo moje ubrania nie maja juz czym oddychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda Ci wyrzucać? Ja nie umiem przeprowadzać selekcji, za bardzo kocham moje ubrania, które de facto nie mieszczą się już w mojej szafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×