Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona jest cudna i prześliczna

Zakochałem się...

Polecane posty

Gość pimpus222
czy wyglad to wszystko??jest troche sztuczna usta duze makijazu duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pytanie
dotyczy "takich pojebów jak ty co to nie umieją skracać linków i myślą że ludzie nie dostrzegą w nazwie jebiącego po oczach linku debilnego wstawiacz pojebanych linków" ??? Więc odpowiem ci..... ponieważ w naszym społeczeństwie jest mało"takich pojebów jak ty co to nie umieją skracać linków i myślą że ludzie nie dostrzegą w nazwie jebiącego po oczach linku debilnego wstawiacz pojebanych linków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
To nie jest skrócony link, bo nie ma czego skracać. Jest to amerykańska strona z profilami osób skazanych, do których można napisać list. Ta panna akurat siedzi za prowadzenie auta po pijanemu, z czego można wywnioskować, że lubi imprezować, co daje Jej dodatkowy plus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
No fakt, że jazda po pijaku to w sumie głupota, ale jak odsiedzi swoje to już raczej zmądzrzeje i więcej tego nie zrobi (chyba). A co do urody, to piękniejszej w życiu jeszcze nie widziałem i jeśli któraś mówi, że Ona jest brzydka, to po prostu zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
"zazdrosci czego?" Tego, co zwykle w tematach, w których pojawiają się zdjęcia pięknych dziewczyn: urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to błąd
jestem facetem młotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to błąd
...i moja dziewczyna jest brzydsza od tej z profilu, toteż wyżywam się na niej w akcie desperacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wysil się
dasz rady gimgówno pomiocie, albo sory....nie dasz.....nie stać cię na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
moja macocha rżnie mnie lokówką którą potem nagrzewa dziurki w bułkach do hotdogów i każe mi to potem jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
Z tych co tu piszą, że niby Ona jest brzydka - ktoś potrafi to jakoś uzasadnić? Czy tylko jak zwykle: jest ładniejsza niż ja, to jej dowalę, nawet udając faceta, żeby było bardziej wiarygodnie (bo żaden prawdziwy facet nie napisałby, że jest brzydka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziule
7 lat za jazde po pijaku, chory kraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest cudna i prześliczna
Napisałem do niej i ona się do mnie odezwała. Napisała, że dziękuje za list, że dodała mnie do bazy danych i że mam numer 79856. I coś tam jeszcze o wysłaniu jej SMSa, ale to jakiś specjalny numer, wysoko płatny ($ 12,99), więc chyba sobie dam spokój. Jak myślicie, mam u niej jakieś szanse? Mam już dość onanizowania się latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu twój stary ...co to za łach na tym foto? - wyglada jak metalowa szafka z Carrefoura- trzeba by to młotkiem bić ,zeby nadać zarysy kształtu - jakis manekin jebany ...czym ty to foto robiłeś? kaloryferem? ostateczna diagnoza: jestes pedał? ....synku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz z Zgrzewic
Znam temat ją nawet znam lepiej te laskę bo pisałem dalej na płatnym dialogu i przeszliśmy na kamerke potem czar prysnal gdy pokazała mi wąsy wystające z majtek ale wymieklem gdy wystawiła fująre taka długa na 23cm mówię wam ! To nawet nie jest jej zdjęcie tylko ona ma na imię frankie goes on warsaw jązz jąmbory mówię wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnulak
A mnie się tam ona podoba. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jak o takiej lasce
ktoś pisze, że brzydka, to jest to inna kobieta - z wiadomego powodu :P nie znaczy to, że podoba mi się to co zrobiła, po prostu jest super atrakcyjna fizycznie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczniusia jest
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×