Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo wystawiłam

co jedzą wasze ok 13 msc dzieci ? prosze o schemat

Polecane posty

Gość bo wystawiłam

ja np daje rano i wieczorem flache mleka czy nie za duzo czy nie powinnmam rano normalnego śniadania w sensie kromka chleba dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też
jestem ciekawa jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze robisz
tylko ja podawalam rano mleko zageszczone kleikiem ryzowymm ( mala sie najadala ) a na wieczor kaszke mleczno ryzowa lub kaszke mleczno ryzowa z dodatkiem tartego jablka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn rano manne sama robie, z dodatkiem otrebów lub kuskusa lub czegoś podobnego na mleku modyfikowanym, a na noc butla z kleikiem, w dzien zupka zawsze jakas z miesem lub rybą, jakies makarony, ryze, kasze, oprocz tego czasem jajecznica, czasem kanapka bo nie bardzo lubi, czasem sam chleb, jogurty naturalne, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój schemat Ok 7 kasza ryżowa/owsianka/manna/orkiszowa/chałka + kakao na mm Ok 10 II śniadanie jajecznica/kanapki/twarozek/jogurt naturalny z owocami,kefir Ok 13 zupa Ok 16 II danie Ok 18 podwieczorek owoc,jogurt,kisiel,kefir Ok 20 kolacja to samo co podaję na I śniadania tylko zamiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też pijemy mleko rano jak wstanie bo mały nie chce jeść śniadania. i weczorem do spania też butla. oprócz tego je już wszystko normalne chlebek z kiełbaską na kolacje a potem mleko do spania. w cągu dnia taki obiad jak wszyscy. jakiś owoc po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:00 - mleko + kleik/kaszka itp. 10 -owoce 12:30 - zupa 15 - II danie 17 - jajecznica/owoce 20 - mleko, jak rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×