Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kika3

Geloo

Polecane posty

kupował ktoś w tym sklepie? można tam ponoć kupić firmowy produkt za niewielką cenę, ale nie za bardzo wiem jak się obniża tą cenę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowalam jeszcze na geloo, ale slyszalam od kolezanki, ze mozna tam kupic bardzo tanio. Co do zasad kupowania to sa one na pewno na stronce, ale wiem, ze sa tam aukcje ujemne. Czyli po kliknieciu na towar jego cena obniza sie, z tego co wiem o ok 1zl. I mozesz kupic za naprawde mala kaske produkt wart kilka tysiecty. Jak sie dowiem, czegos wiecej, to sie odezwe w tym watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desmony
Spokojnie możesz tam robić zakupy. Są sprawdzeni własnoręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo udało ci się obniżyc cenę? trzeba więc najpierw wykupic kliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co wyczytałam, to każdym kliknięciem można obnizyc cenę ale trzeba najpierw te kliki kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nad tym siedzę i poluję nad jedną rzeczą (ale nie zdradzę jaką) i mozna kupic chyba ile sie chce tych klików, ja trochę zainwestuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 1,01 zł :-) chyba się opłaca, ale muszę trochę poklikac, żeby sobie kupic tą wymarzoną rzecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kika za informację. Teraz już mniej wiecej wiem o co w tym chodzi...uff hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się, bo już wiem o co chodzi ;-) No więc tak jak mówicie kliknięcie obniża cenę o 1,01zł a kliki kupujesz w dowolnym miejscu, albo poprzez stronę geloo, albo w innych serwisach, które oferują sprzedaż klików. Jak kupisz pakiet, masz taniej. Dla spróbowania kupiłam suszarkę do włosów BOSHA za 10zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×