Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimno ale się wstydzę

Czy to wstyd gdy facet ma kalesony pod spodniami gdy jest -10 stopni na zewnątrz

Polecane posty

Gość ***karola***
to nie wstyd!!!!!!!!!!raczej madrosc ze jajka Cie nie zamarzna , szacunek dla facetów w kalesonkach!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie noszę a czy inni noszą to mnie nie obchodzi i nie zamierzam tego komentować. Ja nie lubię bo mnie wkur­wiają a poza tym śmigam autem i nie marzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reply back
Back to nature-jak jesteś exhibolem to żaden wstyd :) to choroba :) uważaj bo się przeziębisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I was 16 in 90
Kciukiem> to są i kalesony dla psów ? Takie jakby swetry widziałem ale kalesonow nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betaboxblox
....wstyd ludzka rzecz :) ale w taki mróz brak kalesonuff to głupota zwłaszcza jak się chodzi nie jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I was 16 in 90
Kciukiem>SORRY! Coś mi się porąbało i przekojarzyło napisane było tak że logiczne o co chodzi i o kogo a mi się porąbało sorry raz jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamponetka
Wstyd to ci bedzie jak wyladujesz na pogotowiu z odmrozona fujara! :) wszystkie pielegniarki sie zbiegna zeby podziwiac twojego sztywnego inaczej chooja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok Termiczny
Napisze wabym że te komplety bielizny termicznej bywają bardzo eleganckie i praktyczne ale trzeba jednak uważać bo czasem trafia się bubel gdzie producent postawił na wizerunek a zachwalając swój produkt wypisuje często jakie dziwaczne niby naukowe farmazony. Dla mnie najlepsze są rozwiązania gdy mamy materiały naturalne. Bawełna.(z pewną domieszką jakiego tworzywa która uelastycznia towar.np elastan. Chodzi o to by się nie zrobiły w spodniach jakieś bufony totalne). Takie myślę są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Mrooz
"sztywny inaczej"buhahahahaha dobre dobre :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 837584857439864
mój chłopak nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
nie,ja noszę przez całą zimę kalesony i się tego nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sa juz
rajstopy męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle to obciach
gdy facet zakłada kalesony! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik.77
Jaki to wstyd nosić kalesony? A co mam ubierać, jak jest zimno? Pończoszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
NIE,to żaden wsyd.Ja osobiście noszę kalesony jakidę na spacer lub na sanki ito tylko gdy temperatura spadnie poniżej -20,ale jeśli jesteś zmarzluch to noś śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mANiek22
A ja bartdzo lubię kalesony. I co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mANiek22
Ja facet nie nosi kalesonów, to raczej nie jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly sikimiki99
Z0baczyłem kolegę w kalesonach i bardzo mnie to podnieciło. Był napalony i mnie przeleciał. Nigdy prrzedtem nie przeżyłemczegoś podobnego. Czy jdestem już GEJEM. CZY MUSZĘ POCZEKAĆ Lubię jak cnłopiec sw kalesonkach mi szybko wkłada wiecie co, bo oboje nie możemy się docket. A potem mam mokro w cipce i dookpła i to też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbv gbghbv
oczywiscie ze nie. zdrowie jest wazniejsze, a kalesownow przeciez nikt nie widzi...bo sa pod spodnami:) wiec co za pyt wgl...:P a jak bedziesz sie kochal, to wtedy zdejmiesz w ten dzien, co za problem, a zreszta, madra kobieta by cie nie wysmiala :) moj stary do tej pory nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoph
Witam wszystkich i oczywiście zapraszam na blog poświęcony noszeniu rajstop przez mężczyzn. Oczywiście jestem za i polecam wszystkim. http://tylkoph.blogspot.com/ Pozdrawiam Piotr T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo44556677Pogardzane przez w
Pogardzane przez wielu męskie białe kalesony są dla mnie najbardziej podniecającym fetyszem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miichael9988776655
Nie. To nie wstyd. To zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silwergold
Dziś nie nosi się kaleson,dzisiaj nosi się getry W mojej rodzinie wszyscy mężczyźni takie noszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghle
kalesony choc dla facetow wydaja sie jakies takie niemeskie i smieszne :D:D ja nie zakladam niczego poza majtkami, nie rzadko stringami, pod dzinsy. niewygodnie mi w rajstopach pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghle
a czemu nie chcesz bielizny termicznej? idz z duchem czasu, a nie jakies dziadkowe kalesony:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×