Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blumblum

Jak spedzacie swieta, z kim????????????

Polecane posty

Gość blumblum

Nie cierpie swiat!!! Zawsze lapie dola, bo u nas nic sie nie zmienia. Spedzamy ten czas w stalym domowym gronie. Nikt do nas nie przyjdzie i nigdzie nie pojdziemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
zawsze to samo grono, kupa roboty przy tym i juz mi sie znudzilo to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała rodzina doliczyłam się 30 sób :) Rodzice, eście, rodznestwo ze swoimi połowkami i dziećmi oraz moja babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzająca postępy swego...
U nas dwie wigilie..na jednej ok 8 osób na drugiej ok 30.W pierwszy dzień św wejezdzamy na narty.................gdyby nie wyjazd pewnie świeta spędzone byłyby po rodzinie.Raz tu raz tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nienawidzę świąt. W tym roku miałam plan żeby siedzieć w domu, albo gdzieś wyjechać...byleby tylko nie musieć spotkać się z rodziną. Jednak jak co roku wyszło inaczej, czyli idziemy do mojej mamy, która robi Wigilie na zasadzie jednej wielkiej pokazowki, a potem do mojego ojca-alkoholika z którym nie mam żadnej więzi i jego dziwnej konkubiny z marginesu społecznego. A potem tylko się cieszę, że następne święta dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie spędzacie Świat tak jak WY chcecie????? Po co sie tak katujecie? ;) My w tym roku Wigilię spędzamy u mojego taty i jego rodziny.Będą 4 osoby dorosłe + 4 dzieci.A w 1 dzień Świąt jedziemy do moich dziadków gdzie zawsze jest gwarno - dziadkowie + mama z bratem oraz jej siostra z rodziną ;) .A w 2 dzień do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chciałam w tym roku zrobić przełom i przestać się katować, ale już mam taki słaby charakter że nie potrafię swojemu ojcu powiedzieć, że nie przyjdę do Niego, bo mnie ciągle zawodzi, nie mam ochoty na wizyty, nic nie jest w porządku.... A moja mama, że to pierwsze święta mojego syna, że fajnie będzie spotkać się w Wigilię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brukselka*
Straszny kocur.... troche mnie rozsmieszylas, zwlaszcza ta konkubina.... :-D Ja od lat juz nie widze sensu w robieniu swiat. Jedynie dostaje powera, jak mam gdzies wyjsc albo robimy cos u nas. Np Wigilie, od lat zapraszalismy wujka z jego rodzina. Ale w tym roku wujek zmarl a jego syn zamierza spedzic te swieta nie spotykajac sie z nikim. W sumie troche rozumiem, ze on nie ma nastroju do swietowania, ale jest mi smutno. Heh...bez sensu to wszystko. Gdybym byla wolna singielka, to polecialabym na Karaiby, a ze mam swoja normalna rodzine, maz, dzieciaki, to musze dochowywac tradycji, czyli choinka, prezenty, bialy obrus itd... ale po co to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jadę na dwie wigilie.Jedna u mojej babci(mama,brat z żoną kuzynka ,brat mamy i nasza czwórka).Pózniej do babci męża.Tam to już święta wiejskie.Pełen dom,kolędowanie,mikołaj itp......i to lubie.Natomiast w pierwszy dzien świąt uciekamy w góry.Nie trawie 1 dnia u ciotki,która to chce pokazać jaką jest słabą kucharką i co to nie zrobiła gosposia,słuchania gry na skrzypcach(jej syn ponoć wybitny skrzypek)rzympoli 3 godziny,dzieci najlepiej uwiązane,a nóż coś spsocą.....Tak więc święta spędzamy jak chcemy. Rodzina marudzi,że nas nie będzie,ale my chcemy spędzić te święta tak jak nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dwie wigilie jedna u moich rodziców z bratem jegozona i chłopcami pote do tesciów gdzie bedzie również szwagier z urocza ;)małzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to zycieee
z kochankiem, mąż za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jq też nie cierpię świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio nudzi sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem i dziećmi i rodziną siostry po raz pierwszy spędzimy święta poza domem. I już się bardzo na tę możliwość cieszymy. Jedziemy do http://lisewskidwor.pl/ Wreszcie będzie bez krzątaniny, wielkich porządków i gotowania do nocy, strasznie do miła alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie święta to czas lenistwa...uwielbiam oglądać po raz setny świąteczne filmy z kubkiem gorącej czekolady. Najchętniej nie wychodziłabym z domy no chyba że na wieczorny spacer po śniegu ale niestety śnieg w święta to marzenie :-S. Ja mąż i iskrzaca się choinka świeta doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuleczka2345434
U mnie cała rodzina się zjeżdża a najgorzej że wszyscy wzajemnie robimy sobie prezenty... trochę to kosztuje :( Znalazłam ostatnio że na https://meikapearls.pl/ są co piątek promocje -50% na dany produkt i kupiłam bransoletki mamie i siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmów one szybko sie psują. To chiński badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My na wigilie najpierw do mojej mamy i dziadkow, a pozniej, chociaz na godzinke do rodzicow Krystiana.

na pierwszy dzien swiat - chrzciny i spotkanie u nas.

a drugi dzien swiat pewnie odpoczniemy w domu.

Czyli raczej na spokojnie 😉

Za to zastanawiamy się czy nie wybrać się na sylwestra w góry, pewnie odpadają duże miejscowości bo wszystko będzie zarezerwowane. Ale moze polecilibyście jakies miłe mniejsze miejscowości, w których można miło spędzic czas? Braliśmy pod uwagę zarezerwowanie własnego domku https://udanypobyt.pl/domki-w-gorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosk

Mieszkam zagranica i swieta spedze z mężem. Planujemy pójść 24.12 do restauracji. 25 albo 26.12 wyskoczymy wieczorem na grzane wino i pospacerujemy w centrum wsrod swiecacych dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

Maz ma dyzur,  spedzam swieta  z dziecmi sama w domu  , na 1 dzien swiat jedziemy do tesciow na obiad swiateczny,  Moi rodzice nie zyja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×