Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudka 27

Jak długo przesypiają w nocy dwumiesięczniaki, które są na piersi?

Polecane posty

jw. moja dwumiesięczna córka, która jest karmiona tylko piersią, dość często przesypia w nocy około 8 godzin. Zastanawiam się czy nie jest to zbyt duga przerwa bez jedzenia, czy ją wybudzać? Jak sypiają Wasze maluszki mniej więcej w takim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko budzi się
wedle potrzeb ;-) Inne mamy narzekają,że dzieci często się budzą i nie mogą spać a ty chcesz dziecko wybudzać... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko budzi się
wyluzuj i korzystaj ze snu ;-) Mój jak był taki mały to też przez ok 3 miesiące przesypiał całą noc, poźniej to uległo zmianie i budził się co 3-4 godziny. A jak szły ząbki to budził się co godzinę z płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko budzi się
Chyba raczej nie powinnaś po co dziecku zaburzać sen, gdyby dziecku coś dolegało było głodne,miało mokro to się wtedy samo wybudzi a póki co wysypiaj się mamo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma prawie 3 miesiace i ostatnio tez mu sie zdarza tak spac kłade go kolo 19 i potrafi sie obudzic kolo 4-5 nad ranem,mi lekarz powiedział ze jesli dobrze przybiera na wadze nie ma sensu go budzic. Wiec wszystko spoko,nadrabia moj maluch za to w dzien :D ma nie cale 3 miesiace i wazy 5,800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
u mnie też tak, od 2go miesiąca śpi od 11-12 w nocy do 6 rano bez jedzenia, potem podje i dalej śpi do 8-9, w ciągu dnia za to bardzo mało śpi od początku, 3-4 razy po 15-30 min, chyba że spacer to godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa jaaa
ciesz się że tak ci śpi, póki dobrze na wadze przybiera, to jest ok, widocznie ma taki org., nie musi jeść co godzinę, moja od 1 miesica śpi całą noc czyli od 20 do 7.00, a ma niecałe 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×