Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polly Power

Jak dobrać krem do twarzy?

Polecane posty

Gość Polly Power

Witam mam 29 lat. Cere zdaje się mieszaną, bo policzki suche, a czolo i nos wydziela sebum, a do tego maja skłonności do wyprysków, głównie czoło. Zupelnie nie wiem jaki mam stosować kres. Pzreciwzmarszczkowy, 25+, nawilzajacy do cery mieszanej? Probowalam kilku, ale nie mam nic stalego, bo nie wiem, czym się kierowac. Dodatkowo chcę, żeby nie był drogi, taki do 20 zł, bo na super drogie kremy sobie nie mogę pozwolić. Czy możecie mi coś polecic, albo chociaż poradzić jak dobrac odpowiedni krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu inwestuję w kremy i balsamy od Calivity http://suplementy-diety.net/pl,category,109849,kosmetyki.html bo słyszałam wiele dobrego na ich temat od moich koleżanek ;) Nic, co używałam wcześniej nie miało takiej wchłanialności i skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyka jezyka polskiego
To ja Ci polecę szalenie niedrogi, którego sama używam - krem dla dzieci Babydream z Rossmana, za niecałe 5 zł, i bez żadnych składników typu parafina, wszechobecnych w typowych kremach, które niczego dobrego skórze nie dają. Mam 24 lata i podobną cerę, mieszaną, tylko bardzo mało wyprysków, zwłaszcza, kiedy skończyłam z typowymi kremami, od tego czasu też dużo mniej przesusza mi sie skóra na policzkach. Używam też masła shea czasem, koło 10 zł za 50 g, też świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dwa kremy? Jeden na dzień, drugi na noc? Ja bym zastosowała coś mocno nawilżającego na noc, a na dzień może coś matującego do cery mieszanej? Mnie pomógł taki zestaw a mam podobna skórę do twojej z tym, że mam 23 lata: tonik normalizujący z serii Strefa T (20 zł) tonik nawilżający z serii hydrativ (20 zł) a rano sam lekki krem nawilżający z serii hydrativ (35zł). Drożej niż byś chciała ale są bardzo wydajne no i w moim przypadku skuteczne. Innego kremu nie polece bo każdy praktycznie mnie zapychał. Ewentualnie jeszcze z serii Eva natura, kremy po 25 roku zycia z lnem. Koszt koło 15 zł - fajna konsystencja i przyjemne w uzyciu, ale mnie zapychal nistety choć poza tym cera była po nim ładna, suche i tłuste fragmenty unormowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILASKA
no to cie zaskocze. kup sobie do twarzy krem siarkowy firmy Barwa. rewelacja. do tego żel do mycia twarzy siarkowy lub mydło siarkowe. nie ma nic lepszego. to kosztuje ok.10 zł. na noc mozesz uzywac kremu regeneracyjnego lub nawilżającego. pamietaj, zebys nie przesadziła z pielegnacją, zero toników na bazie alkoholu lub wysuszajacych kosmetyków bo zrobisz sobie jeszcze wiekszy problem. mówie Ci to jako przyszła kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×