Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość kamecha i blonblondyn
wy trzecie płcie - fani damskich forów ! Wasz jad tlumaczę sobie faktem, ze pewno nie dostaliście od natury jaj, jak normalni faceci, a chocby męzowie tych babek z topiku , więc zazdrosc was męczy - bo skąd takie zaangażowanie? Tak jak wy, bluzgaja tylko nieszcesliwi, zakompleksieni ludzie. Zajrzyjcie do własnych majtek i litujcie się nad soba, nie nad tymi dziewczynami. Normalny , zdrowy facet nie miota sie po kobiecym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babskie forum????? uczucia dotyczą , na równo baby i chopy, więc daj sobie pomańczo spocznij..... powracałaś do różnic kulturowych, wystarczy otworzyć tv Trwam, telewizja na wskroś katolicka nadaje relacje z obchodów Bożego Narodzenia w prawosławiu, drugiego odłamu chrześcijaństwa, podobnie jak szyici i sunnici. Szyici i sunnicy natomiast mordują się nawzajem, a potem tv satelitarne jak al tadżyra, czy jakoś tak, pokazują szumne pogrzeby jak to biali mordują biednych muzułmanów. Młode muzułmańskie przygłupy mieszkające w Holandii, czy NIemczech, wierzą w to i ogłaszają jakieś dżichady... Można wspomieć o filmiku, latającym po necie, o pożarze w żeńskim internacie w Arabii Saudyjskiej, i dokładne obrazy jak brodaci strażnicy moralności zapędzają te biedne dziewczyny w ogień , bo nie mają zakrytych twarzy. Żałosne barbarzyństwo, muzułmański raj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiety co slychac? Ja w pracy; dzisiaj tak mi sie nie chcialo wstac i dalabym wiele zeby pospac... chyba przez ta zime, a u nas na dodatek snieg i trzyma bardzo dlugo :O chcialam wam cos napisac; znalazlam to pare lat temu i dzisiaj mi sie o tym przypomnialo, autor jest nieznany Dlaczego kobiety płaczą??? - Dlaczego płaczesz? - młody chłopiec zapytał swą mamę. - Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu. - Nie rozumiem, odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: ...i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne. Później chłopiec spytał swojego Ojca, dlaczego Mama płacze bez powodu? Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. ...było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedząc dlaczego kobiety płaczą. Zapytał: Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział... ...Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec... Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamecha i blonblondyn
rozwalaja mnie takie "jedynie słuszne" stwierdzenia. Rozne sa kraje, zwyczaje, ludzie. Znacie facetów tych dziewczyn osobiscie? Nie - a one ich znaja , wiec chyba wiecej o nich wiedza. Jestem zaprzyjazniona z rodziną muzułmanska - owszem, przestrzegaja ramadanu, nie jedzą mięsa, nie piją. Pani domu jest wyksztalcona, pracuje, tak jak i jej mąż. Zero dyskryminacji, maz we wszystkim pomaga w domu. Ich dorastajace dzieci studiuja na bdb. uniwersytetach w swiecie, a corka, juz po studiach, takze zona muzułmanina, pracuje na uczelni. Dom jest goscinny, serdeczny, wesoły, milo tam bywac. Powiecie,ze to wyjątek? może- ale skąd wiecie, ze rodziny piszacych tu dziewczyn takze nie sa wyjatkami? Jedno jest pewne - uogolnienia dotyczace WSZYSTKICH muzułamanów są durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wrocilam cala i zdrowa :) z moim tatem lepiej dwa dni temu go wybudzili :) najdziwniejsze jest to ze po wybudzeniu opowiadal nam o gosciu ktorego tam nie bylo a ktorego on widzial i z ktorym rozmawial.. powiedzial nam dokladnie jak wyglada i czym sie zajmuje.. to dopiero dziwne uczucie.. w kazdym razie przepraszam ze sie nie odzywalam jak bylam w PL bo niestety nie mialam dostepu do netu.. hmm widze ze mam straszne duze zaleglosci.. musze szybko nadrobic.. caluje cieplutko i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welcome back mooniska :) no to sie ciesze, ze z twoim tata jest ok :) no to nadrabiaj szybko zaleglosci, bo jest co nadrabiac, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze ze tego wszystkiego strasznie duuuzo :) hmm tylko jak widze niektore wypowiedzi to mi sie odechciewa lektury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mooniska!witaj moppy! mooniska juz sie martwilam co z toba,ale ciesze sie ze wszystko ok,tu jak widzisz roznie,rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w koncu skonczylam czytac.. szkoda slow i znizania sie do poziomu niektorych ludzi ktorzy sie tu wypowiadaja.. widzialam ze sie o mnie martwilyscie milutko wiedziec ze ktos o Tobie czasami mysli :) z tatusem juz lepiej w kazdym razie mial jakas bakterie i tak naprawde nikt nie wie skad.. teraz musi skonczyc antybiotyki i zabiora sie za serduszko bo nie wiadomo w jakim ono jest stanie.. witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniska a jak tam, twoj dojechal pozniej do ciebie czy zostal jednak w domu? My jedziemy razem do PL w lutym i zobaczy w koncu calusienka moja rodzine, bo impreza jest; bo maz nie zna wszystkich/jedynie dziadkow, pare cioc i wujkow/; juz sie nie moge doczekac :) a najbardziej nie moge sie doczekac jutra, bo w poniedzialek widzialam fajne butki, ale nie mialam przy sobie kaski, a jutor u nas sklepy do 21otwarte wiec po pracy lece kupic :) ktos moze pomyslec wariatka, ale naprawde, niektorzy maja uzalenienia od alko, papierosow czy innych uzywek, a ja mam uzaleznienie od butow :O az moj maz sie czasem krzywi, ale ja go zawsze potrafie udobruchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dofrunal do mnie :) hihi :P dzisiaj wrocilismy razem :) moja chrzesnica go maltretowala przez dwa dni :) tato pierwszy raz powiedzial do niego "synu".. mama chyba w koncu zobaczyla ze nie jest tak jak myslala.. ale i tak najardziej sie ciesze z tego ze z tatulkiem juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mooniska:) W koncu dojechalas bo dziewczyny sie martwily. Tez sie ciesze ze wszystko juz dobrze z tata, wiem co czujesz. Moj brat mial wypadek we wrzesniu miesiac byl w spiaczce i lekarze mu nie dawali szans, mowili ze jak sie obudzi to roslinka... Ale duzo sie modlilismy i w koncu sie obudzil ale bylo ciezko, nie chodzil nie ruszal prawa czescia ciala bo mial uszkodzone jadra w mozgu... masakra... Ale teraz chodzi robi wszystki i nawet ostatnio narty zalozyl:D Wiec nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze... Trzeba miec tylko wielka wiare... Pozdrawiam no i gratuluje milego pobytu w Polsce... oh jak ja bym chciala zeby moi rodzice kiedys do mojego Basela powiedzili synu... Caluski dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Hej moniska:) ciesze sie ze wszystko jest ok z Twoim tata:):):) Brakowalo nam Ciiebie tutaj! Ja jutro posiedze na necie bo idziemy do znajomych na kolacje:) i zapewne nam sie zejdzie tam a jutro do pracy i wolne huuurrrrrrrrrrrrrraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 batów za noszenie spódnicy
http://www.tvn24.pl/12691,1631065,0,1,50-batow-za-noszenie-spodnicy,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest Syryjczykiem a nie Sudanczykiem:) Kiedys kobiety paloono na stosie za wglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co kolego myslisz zes sie popisal? Owszem sa takie kraje do dzisiejszych czasow, czytalam mnostwo ksiazek na faktach o kobietach w Sudanie czy innych afrykanskich krajach gdzie dzieja sie rozne rzeczy o ktorych nawet nie mamy pojecia... Ale to nie znaczy ze tacy sa Araby... Na swiecie jest miliony Arabow i zamieszkuja sporo krajów a kazdy kraj to inna kultura. Moj chlopak jest z Syrii i to jest bardzo rozwiniety kraj... A takimi wiadomosciami mnie wcale nie zaszokowales bo widzialam jak pala kobiety bo dopuscily sie cudzołostwa... Tak bylo i jest w niektorych krajach ale tym wcale nie podsumowales Arabow a raczej pokazales jak niewielka a raczej zadna masz wiedze na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc - tacy sa Arabowie... sorry bo zaraz mnie ktorys madry podsumuje ze bledy robie wiec sie poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeykkk
ja tez jestem z muzulmanem.. persem:) Dwa late,szczesliwi i wszystko jest ok :)Planujemy wziasc slub niedlugo. Mieszkamy w Anglii. Nie traktuje mnie jak swojej sluzacej.Owszem czasami gotuje i sprzatam ale on zajmuje sie czyms innym, np, on robi zawsze zakupy:) Wiec obowiazki mamy podzielone. Pozdrawiam wszystkie kobietki:) Bede tu zagladac czesciej:) A czy ktoras z Was jest w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeykkk
wiem powinno byc muzulmanina :) Jak ja nienawidze tych kolesi polskich rasistow! PO co niektorzy sie wpier..ja w czyjes zycie?? Masz swoje to sie nim zajmij a to co robia inni to nie powinno cie obchodzic Ty piep*ony rasisto!!!! (to bylo tak ogolnie to wszystkich rasistow) GIRL-UK - gdzie jestes dokladnie? Napisz mi maila to moze sie zgadamy! POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej atabasel :) a co to kafe sie dalej zacina?? ze tego nie naprawia.. najlepsi sa tacy co wpadaja tutaj na chwile chcac zablysnac jakims najnowszym new-sem z internetu w rzeczywistosci nie znajac tematu lub poprostu wiedzac o nim tylko dzieki zaslyszeniu przez przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biedna w robocie siedze:( Widze ze wy takze zapracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje że wy żony
muzułmanów, aż tak szczęśliwe nie jesteście, jak nam tu wmawiacie. Szczęśliwe kobiety są zazdrosne o swoje szczęście i aż tak bardzo się z tym nie obnoszą. Zakładając ten topik, chcieliście się podzielić swoimi, rozterkami z życia z tak dziwnymi ludźmi, bo nie chyba swoim szczęściem. A tak poważnie jaki to wstyd, dla rodziny, jak córka wyjdzie za mąż za takiego dziwoląga, to tylko potrafi porywać samoloty, i na dodatek, musimy godzinami siedzieć na lotnisku, aż te wściekłe psy zostaną dokładnie sprawdzone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanów sa miliony
i jakby kazdy porywal samolot. to samolotow by nie starczyło :) i obiektow do wysadzania - pomyslcie trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak mi sie wydaje
ja np nie jestem zazdrosna o swoje szczescie i dziwi mnie , ze ktos móglby być. Dlaczego go nie pokazywac? Wstyd to jest byc zona złodzieja, pijaka, przestepcy. jak widac męzowie tych dziewczyn przstepcami nie sa, bo by siedzieli w wiezieniu. Na tej samej zasadzie wstyd wyjsc z Polaka ( bo wg swiata kazdy Polak to złodziej) (nie jestem zona a ani dziewczyna muzułmanina )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje że wy żony
tak o Polakach, mówią inne nacje, nie za bardzo znając Polaków, a muzułmanie są na tyle głupi, by sami sobie robić taką reklamę, i w tym jest problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak mois sie wydaje
tak o muzułamanach mówią inne nacje, nie za bardzo znając muzulmanów, a Polacy są na tyle głupi, by sami sobie robić taką reklamę, i w tym jest problem..... Diokladnie tez tak mozesz powiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak mi sie wydaje
u mnie tylko literówki, a ten z góry nie wie, gdzie stawiac przecinki . I jestem czystą ateistka , czyli pudło hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×