Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Hej:) Jak wam sie zyje w zwiazkach? Moj maz jest Arabem i jest najukochnszym czlowiekiem pod sloncem:) Mam nadzieje ze tak bedzie dalej:) Jeszcze nie mamy dzieci ale tak mysle ze w najblizszym czasie cos pomyslimy A Wy kobitki jak z wami jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziu 22 leszno
ale byłas już po ślubie u niego w odwiedzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggytuhndjd
nie macie dzieci? to znaczy ze sie zabezpieczacie a to jest chyba niezgodne z ta religia czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojk kochana
naparwde zle miejsce wybralas na taki temat. tutaj n kafeterii zaraz cie zjada jaka jestes glupia, i naiwna ,i w ogle pewnie jestes jego sluzaca i polecialas na kase itd. lepeiej zglos ten temat do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggytuhndjd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz u niego w kraju i bardzo mi sie spodobalo tam:) a dzieci nie mamy jeszcze z innych wzgledow ( nie zabezpieczamy sie ) Czemu ja jestem sluzaca??? tzn zony polakow nie robia obiadow nie sprzataja w domu ewentualnie nie opiekuja sie dziecmi? he he he Czemu mialam poleciec na kase? Pracuje sama i nie musze od kogos czekac jak mi da w przeciwienstwie do innych:) I czemu mam zglosic do usuniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
to znaczy on jest bardzo wierzacy czy taki nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście nie chciałbym mieć
za sąsiada araba, a ciebie jak jeszcze nie wyzwali od różnych, to przed tobą jeszcze te miłe zjawiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak nie zabardzo??? dla mnie ktos wierzy albo nie! Tak jest wierzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiescie.... wiesz to nie polak ktory tlucze swoja kobiete czy wyzywa od kurew!!! I do kogos wyzej to nie ma i nie bedzie mial innej zony oprocz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie wazne jest skad jest druga osoba jesli sie komus podoba w sensie ze jest ok itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
to znaczy ze uwaza ze kobiety powinny uslugiwac? a czy jest zdolny do tego by miec wiecej niz 1 zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście nie chciałbym mieć
tylko Polak za coś takiego może być pociągnięty do odpowiedzialności i wylądować w pierdlu, a arab, ma napisane w Koranie, że żonę może bić bo jest głupia. To jest całkiem inna kultura i ty tu nie udawaj, że inni są głupi tylko ty mądra. Przekonasz się jacy są arabowie, już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys mogla prownac...na jakim stopniu jest jego wiara w zyciu a na jakim twoja? tzn. muzulmanie wiare maj wieksozsci na pierwszym miejscu. i pytam tylko z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak maja uslugiwac? jak wracam pozniej z pracy mam cieplutki obiadek na stole:) I jesli kogosz kochasz z kims jest ci dobrze to czemu ma brac inna zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
no tak masz racje taki maz co bije swoja zone chocby byl polakiem nie nadaje sie do niczego wolala bym z zagranicy ale zeby byl normalny. a ma duzo kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko czy ty jesteś
normalna, pisząc takie bzdury, kobieto, lecz się na nogi, bo na głowę już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zony to chyba dlatego ze moze miec ich wiecej wiec czemu nie miec luxusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzega Koranu tzn jest wierzacy i bardzo mi sie podoba Oczywiscie sa pewne kraje gdzie ta religja jest tlumaczona odwrotnie ale on z takiego kraju nie pochodzi Gdzie jest napisane w Koranie ze ma bic zone bo jest glupia? Oczywiscie gdybym ja byla facetem zona by mi sie puszczala nic nie robila tylko pila mnie wyzywala to takze bym ja stuknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadalnie wiem jak to z ta religia bo tu w sumie od tego trzeba zaczac kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadalnie wiem jak to z ta religia bo tu w sumie od tego trzeba zaczac kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co maja jego zarobki do tematu? Gdybym chciala bym nie pracowala bo jest nas stac na to Ale ze mam bardzo dobra prace czemu mam siedziec w domu? I czemu ja pisze bzdury? Ze wam sie nie uklada w zwiakach nie musicie gadac na kogos ze bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisalam ze jest wierzacy i to cenie u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
ale pozniej moze sie okazac inny juz cieplego obiadku moze nie robic. ale tak moze byc z kazdym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szisaaaaaaaa masz racje kazdy jest inny Wychodzac za maz za polaka pisalibyscie takie same bzdury co teraz? Znam wiele rodzin polskich gdzie sytuacja nie jest zbytnio ciekawa i niektore opisy wyzej pasuja do tych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
jak sie kochacie to dobrze. zycze szczesci. tylko mam jeszcze pytani jezeli on jest muzulmaninem a ty katoliczka to jaki to byl slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popełniasz zoofilię żeniąc
się z małpą, zboczona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×