Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adenozynotrójfosforanowa

ból gardła

Polecane posty

powiedz twojemu zeby ci tak gleboko nie wkladal do gardla to przestanie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz zaparz sobie
szalwie ew. plucz gardziolko roztworem z soli, sol chyba masz w kuchni:D zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja teściowa płucze gardło
oliwą. Ponoc rewelacyjna metoda choć dla mnie nie do przejścia ;) Mnie pomaga płukanie szałwią albo jeszcze lepiej- dentoseptem ale pewnie nie masz w domu. A antybioty nie pomógł, bo to pewnie infecja wirusowa a nie abteryjna :) Zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam inny sposob
adenozynotrójfosforanowa, jesli poprzedni zawiedzie, to sprobuj: wycisnij sok z polowki cytryny, dodaj troche cukru, ale nie za duzo i wypij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja teściowa płucze gardło
Cytryna może bardzo podrażnić bolące gardło i efekt będzie odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam inny sposob
mnie to pomaga, ale byc moze ze... moze podrazniac dlatego napisalam, zeby wyprobowala, jesli inne zawioda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz pić sok z czarnej porzeczki, pić napar z szanty zwyczajnej( 2łyżeczki należy zalać szklanką wrzątku i parzyć przez 10minut) przyjmować dziennie 1000mg witaminy c-3razy dziennie, ssać tabletki z cynkiem co 3lub 4godziny lecz nie dłużej niż 5dni, zbawienny okazać się może też czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz pić sok z czarnej porzeczki, pić napar z szanty zwyczajnej( 2łyżeczki należy zalać szklanką wrzątku i parzyć przez 10minut) przyjmować dziennie 1000mg witaminy c-3razy dziennie, ssać tabletki z cynkiem co 3lub 4godziny lecz nie dłużej niż 5dni, zbawienny okazać się może też czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×