Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdkdnddo

Dobre i niedrogie wina. Jakie polecacie?

Polecane posty

Gość jako tradycjonalistka
Wina ma długą tradycję i zdecydowanie najlepsze. Pili je nasi rodzice i my pijemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kadarka to uwazaj bo w sklepie polslodka niejedna dostaniesz. osobiscie bardzo lubie kadarke ale koniecznie z taka mala jasna etykietka na ktorej jest czerwona roza-dzisiaj spozywana bedzie do ubierania choinki :).na 2 innych kadarkach sie przejechalam np na takiej co ma bodajdze zolta nalepke a wytrawna pomaranczowa czy czerwona(albo na odwrot to bylo) bardzo dobry tez jest czarny monastyr polslodki rowniez no i fresco. smakowalo mi rowniez rozowe chyba polslodkie rosso czy jakos tak sprzedaja je w lidlu.osobiscie zauwazylam ze nawet jak w ciemno kupowalismy biale polslodkie to to wieksze prawdopodobienstwo jest ze bedzie dobre...oczywiscie mowimy o tych winach o przystepnych cenach. powiem wam ze nie lubie wytrawnych a nie raz u siostry pilam czerwone wytrawne z "wyzszej polki" i prawie kazde bylo lepsze niz wiekszosc polslodkich z tych tanszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paca
AMARENA- godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprit_95
Jak słodkie to polecam wino różowe. Na romantyczną kolacje to pewniak, że zasmakuje kobiecie. A jak chcesz zaimponować to nie kupuj win z dyskontów tylko coś lepszego, np. za 23 zł -> http://winotokaj.pl/wina-slodkie/11-bb-merlot-rose.html , winko prosto z węgier. Polecam sprawdzone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniak
teraz w polomarkecie jest super oferta win :) www.polomarket.pl/gazetki/kraina_wina/#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanex
Ja zakochałam się w winach z Gruzji, choć uwaga są specyficzne i nie każdy może podzielać moje uczucie. Saperavi jest mistrzem. Najlepiej smakować tego wina będąc w Gruzji, wtedy można poczuć ten smak wszystkimi zmysłami. Jeśli jednak nie jest Wam to dane, warto zapoznać się z historią wina gruzińskiego i tradycyjnym sposobem produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matys
Witam. Jestem koneserem win hiszpańskich. Ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawą firmę (nową na rynku), która oferuje wspaniałe wina Albarino za niezwykłą jak na Polskie warunki cenę (40-45zł za butelkę). Oferują też bardzo ciekawy program lojalnościowy dla klientów:) Sam skorzystałem i jestem zachwycony! Gorąco polecam!:) www.facebook.com/adegasvc www.adegasclub.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiat jabłoni, najlepsze, po nim straciłam cnotę i wcale nie bolało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matys
Codziennie kupuję 6 i siódme dostaję za 50%, przepiłem już samochód i działkę budowlaną, więc wiem co mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stajla
Bez konkretnych nazw - radzę najpierw pomyśleć do jakiej to ma być potrawy, bo właśnie w taki sposób należy to dobierać. Słodkie wina do deserów, dojrzałe czerwone wina np. do dziczyzny. To nie jest pytanie na forum. Macie u siebie w mieście Centrum Wina? Jeśli tak to idź do nich, zapytaj doradzę, dadzą propozycje, na miejscu będziesz mógł spróbować wina przed zakupem. Nie kupuj byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić wina, które są dostępne w lidlu - te z przedziału cenowego 20-30 zł są naprawdę całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam po co przeplacac, Kadarka z biedry za dyche jest w pytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziezabawa
zapasy zrobione :)) dzięki za linka do tej gazetki polo, są fajne przepisy do wykorzystania na sobotni wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy zamawiałam ze strony https://winezja.pl/wina/outlet. Duży wybór win, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz mają wyprzedaż cen, ceny tańsze nawet o 35% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeoo
zajrzyj do sklepu wina.com.pl jeszcze niedawno sam miałem obawy przed zakupem alkoholu przez internet, ale chyba jest większy wybór a i ceny są atrakcyjniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka3
Zdecydowanie u mnie prowadzi Monte Santi, teraz chciałbym być ambasadorką marki, ale czy wygram w konkursie... nie wiem, ale spróbowałam a co tam, wy też moż cie odpowiedzieć na kilka prostych pytań https://www.facebook.com/winoMonteSanti/about/ i wygrać wina do degustacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o słodkie, to mogę polecić Monte Santi, zwłaszcza Strawberry i Blackberry :) Wina tej marki są bardzo dobre i niedrogie . Idealne dla kobiet i nie tylko ;) Od jakiegoś czasu moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć tutaj - http://winabaks.pl/ , często mają recenzje wielu win dostępnych w polskich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degustatorka alkoholi
Carlo Rosso nie polecam. Ten napój alkoholowy nawet nie powinien być winem nazywany. Wiem coś na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×