Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citroneka

Przeżywalność z alkoholową marskością wątroby.

Polecane posty

Za robótki ręczne brać się babinki a nie chorych ludzi dreczyć. . . , a to jednak jesteście chorzy :) bawcie się w odchodach ,przecież wam nie zabraniam,przyjemnej zabawy zdrowi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robienie na drutach jest bardziej pożyteczne niż wasze zamiłowania :)nie widzę nic w tym gorszącego. wolę to niż zniżenie się do waszego poziomu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to gdzie byłyście kochające córeczki , żony jak ci tak kochani przez was wpadali w nałóg ? wtedy nie umiałyście zadbać o to ,..to wtedy był czas a nie jak są jedną nogą w grobie . Mądrale to wy jesteście tylko nie tam gdzie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapią się takie baby alkoholików,dzieci sobie z nimi robią,a potem udają że nie wiedziały ,klapki moze miały na oczach przed ślubem.Stara śpiewka,oczywiście że wiedziały,ale baba zrobi wszystko żeby ogon złapać.A potem wyżywają się na innych za swoje zmarnowane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja trochę z tym, że większość kobiet ma trochę klapki na oczach i nie widzą ,że ich "przyszły " zagląda często tam gdzie nie trzeba. Potem rozpacz i szukanie współwinnych. Ale ojca i matki się nie wybiera. jasiajasia! naprawdę dziwię się tobie ,że tak sobie życie spaprałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety racja,a efekt z tego taki że taka moherowa kociara pluje teraz jadem że sobie pijaka wzięła.Ale oczywiscie zaraz napisze że nie wiedziała.Może się po ślubie rozpił,taka dobra była.W końcu się chłopu nie dziwię,jak można żyć z babskiem tak przepełnionym nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
myslalam ze znajdzie się tu ktoś w podobnej sytuacji ale się nie znalazł..z dnia na dzień pojawia sie coraz więcej ludzi, którzy tylko chcą wylac pomyje na kogos. szkoda tutaj zagladac. gosciu z 11;13 trzymaj kciuki mocno. wszystkiego dobrego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa a ty gdzie bylas?? az 100 km dalej bidulko i nie moglas go rozszyfrować, a teraz taka wyszczekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie rozumy pozjadala , razem ze swoim!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie tobie maz poronienia zyczyl?? taki potwor się zrobil z dnia na dzień? pare miesięcy wcześniej nie przeszkadzalo ci się z nim bzykac??? ach tak-wtedy go jeszcze nie rozszyfrowalas. dobre to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie się taka jedna pudernica co odejdzie od chlopa pijaka i się jej wydaje ze nie wiadomo czego w zyciu dokonala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p......e!!! Nie było mnie tu trochę czasu. Ktoś tu niezłą chamówę odwala ! Ale obciach ;) Kobity! Piszę do tych co tu najwięcej bluzgają zamiast cudzych chłopów się czepiać pilnujcie swoich!!! Bo wy tu gadu ,gadu a wasi ślubni bzykają albo chleją pod nosem . Łe ! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wam musiało się stać przykrego w życiu, że takim jadem zioniecie do niewinnych i tak naprawdę nie znanych wam osób, nie znacie dokładnie ich historii, znacie tylko ich problem z życia, to co tu przeczytacie ale nie znacie szczegółów, a oceniacie jakbyście mieli wiedzę o wszystkim. A jakby ktoś nie wiedział to jest na forum"przeżywalność z alkoholową marskością wątroby" Do normalnych ludzi - nie zwracajcie na to "coś" uwagi,odpowiadajcie tylko sobie na wzajem, znudzi się i przestanie pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra 04! Takie prośby nie pomagają niestety , próbowałam nie raz nie dwa! Może ktoś opowie nam jak wygrał walkę z alkoholem? Nie zona , nie matka nie córka nie siostra.... Tylko sam alkoholik, który walczy z chorobą alkoholową, który cierpi z powodu marskości. Dajcie ludziom się wygadać . Nie potępiajcie, nie czekajcie na byle potknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 20.09 - 20;37 piernicz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
sam jesteś popiepszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa co tak cicho?prawda w oczy kole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa co tak cicho?prawda w oczy kole???zabrakło ci jadu??nie wierze ,, taka wyszczekana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jaka to pani nazywana tu moherową kociarą inteligentna,jakie to lubi rozmowy na poziomie.Chyba zapomniała jak tu szkalowała cudzą matkę "idz napij się za swoją mamusię na jej grobie" Ta jej inteligencja jest tylko w jej mniemaniu,i nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam od kulturalnych wpisów,bez chamstwa . Chamskimi wpisami odpowiadałam na wasze chamstwo. A z drugiej strony co złego widzicie w napiciu się nad grobem , w niektórych krajach tak robią a wierzący ludzie,( ja akurat się do nich nie zaliczam) cieszą się że ich bliski poszedł do pana i jest w lepszym świecie :) Chyba tęsknicie za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza zaczelas tu chamstwo swoim pojawieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013-09-23 07:58:51 [zgłoś do usunięcia] gość pierwsza zaczelas tu chamstwo swoim pojawieniem się. I KTO TU JEST CHAMEM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś tu stary mało bzyka;) albo lata przejściowe !!! Łe ! he! he! Łoj baby , baby, nie mata gdzie się wyladować??? Ewka ty stara rampucero weż się za robotę , ponoć grzybów w ch..j w lesie. Tylko uważaj na muchomory , bo marskości się nabawisz i będziesz głównym podejrzanym na tym forum, i to na ciebie będą pomyje wylewać. Łe ! he! he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozka
Wpadlam poczytać co u was , a tu takaka draka na komentarze. Ktoś napisał, że trzeba wiele lat pić aby nabawić sie tej choroby. Mój brat zmarł w wieku 30 lat. Na oddziale leżala z nim 18 latka ( zaczeła pić w wieku 16) była w gorszym stanie od mojego brata. W mojej okolicy w ostanich latach zmarli na tą chorobę 24 latek i 32 latek. Łatwo mówić, że sami sie doigrali. Jak człowiek wpadnie w nałóg to przestaje racjonalnie myśleć, nie dba o siebie i o innych. Jak nasz lekarz powiedzial tkwi w bagnie po uszy i bagno go wciągnie. A końcówka jego to męczarnia w katuszch. Gadanie daleczego z nimi żyliśmy. Ja z rodzicami nie pijemy wogóle. Walczylismy o brata jak tonął, alkoholik nie myśli i tonie dalej. Moja mama codziennie płacze , nie może sobie poradzić. Ja dziękuje wszytkim że w pólrocznej chorobie brata znalazłam tutaj wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to ,że musimy patrzeć na to i pomóc nie możemy. Bezradność w tym przypadku jest najgorszym co może nam się przydarzyć. Słyszymy wyrok z ust lekarzy. Ostatnie 7 dni z żcia mojej matki ; wchodząc do szpitala jej krzyki i jęki prowadziły prosto do jej sali. 3 ostatnie dni nie słyszę jej wcale... ale odgłosy respiratora również prowadziły mnie na jej salę. Ostatnie godziny zycia ; ogromny strach , zimny pot , szok !!! Ból jakiego nikt nigdy nie zmierzy żadną miarą... Ból utraty ukochanej osoby, która nie zawsze była doskonała , choć przyćmiona przez okrutny nałóg na zawsze pozostanie w moim secu jako: jedyna , kochana i przede wszystkim niezastąpiona MAMA!!! I żadne obraźliwe opinie , negatywne oceny nie są wstanie nam Tego przysłonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I KTO TU JEST CHAMEM??? odpowiedź oczywista!!! ewka uważaj na muchomory!!!!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich gości : przestańcie bez przerwy nawiązywać do pani o nicku ewa,myślicie że sprawiacie jej przykrość a ona ma to w d***e jeszcze się cieszy że jest tu popularna.Nie reagujcie na takie wpisy,Niech to forum wróci do normalności,tak jak było jeszcze niedawno,rozmawiajmy o naszych problemach a nie kłócimy się i wyzywajmy.Pamiętacie jak tu było kiedyś fajnie? Więc piszmy o problemach a nie wylewajmy wiadra pomyj na siebie,i nie dajcie się prowokować wpisom ''śmierć alkoholikom" bo takie osoby pojawiają się tu na moment. A ta pani jest wciąż przez was prowokowana i ma w tym ubaw więc przesańcie zwracać uwagę i bez przerwy się wyzywać,chyba że was to bawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak ! Co tam u was dziewczyny! Zani , jak Twoja mama się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy mieć nowy rekord guinessa na forum :) Jeszcze trochę i napiszecie że po tygodniu picia wpada się w alkoholizm , w drugim tygodniu dostaje się na marskości wątroby. a w trzecim tygodniu zgon :) Marskość wątroby ma wieloletni przebieg, w czasie którego można wyróżnić 3 fazy kliniczne tej choroby. To jest choroba przewlekła a nie jakiś wirus który zabuja w parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×