Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Rozwódki - nic nie dzieje się bez przyczyny

Polecane posty

Gość taka ciekawostka
"Do łóżka z nim nie idzie, na imprezę również, kawki z nim nie wypije, do kościoła osobno, obiad podaje bez słowa... Ileż można przepraszać za jakiś drobiazg? Po 14 latach małżeństwa odszedł do innej" fajna definicja malzenstwa, a raczej zony. to moze dobrze ze odszedl od niej taki typ, dla ktorego zona jest do lozka/kawki/ podania obiadu i kosciola moze by mu taniej wyszlo wynajac dame do towarzystwa + kucharke Fakt, wyszło by mu taniej... Kucharkę, gdyby stroiła fochy zwolnił by, żony nie da się... A tak na marginesie to mój szwagier był od zakupów i gotowania, te obowiązki on przejął na siebie. I nie tylko te, akurat o pomoc w pracach domowych siostra nie musiała go prosić, z tym nie było u nich nigdy problemu. Problemem były natomiast zbyt częste fochy mojej siostry, pretensje o drobiazgi - zapomniał coś kupić, postawił garnek nie na tej półce, za dużo ugotował zupy, albo za mało, nie tak spojrzał na nią, nie przypilnował dziecka i rozrzuciło zabawki po całym domu. Po takim incydencie przez 3 dni była "niemową". Ile można wytrzymać z wiecznie niezadowoloną kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co to ukrywać
>a pracodawcy nie maja dostepu do takich informacji czy ktos jest po rozwodzie - no bo niby jak? W CV podajesz między innymi stan cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinna
W CV podajesz między innymi stan cywilny. a po co? Nie masz obowiązku. Możesz podać także numer buta jak chcesz, ale to zależy od twojej woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie tylko te, akurat o pomoc w pracach domowych siostra nie musiała go prosić, z tym nie było u nich nigdy problemu" - jak to o pomoc w pracach domowych ? ;-) tzn. ze normalnie to prace domowe go nie dotyczyly , tak? ;-) ja po prostu jestem zwolenniczka partnerstwa w zwiazkach/ malzenstwie i wazne aby zwiazac sie z kims kto w tej kwestii mysli tak jak my same - wtedy nie ma problemu ;-) a to jakies wyjatkowe ze on gotowal/ robil zakupy????? ;-) no normalne ze jak czlowiek chce cos zjesc to musi kupic zywnosc i ja przetworzyc/ ugotowac - jak sie chce zjesc obiad to nie wystarczy sie ozenic ;-) a to, ze Twoja siostra miala o cos do niego pretensje - tego nie wiesz bo jestes osoba postronna - moze miala pozornie pretensje o porozrzucane zabawki a prawdziwa przyczyna lezala np. w niespelnieniu seksualnym? ;-) moze wszystkiego Ci nie powiedziala? ;-) z reszta nie nam osadzac to nie ma racji - tu trzeba sie dogadac i wystarczy, ze jedna ze stron jest niezadowolona i to znaczy ze zwiazek zle funkcjonuje pomiedzy tymi dwojaga za co odpowiadaja obydwoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W CV podajesz między innymi stan cywilny." - jasne ;-) i jescze podajesz rozmiar bioder ;-) to zalezy do jakiej pracy of course ;-) akurat w moim przypadku wazne sa dokonania w zawodzie - a nie udane zycie seksualne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczegoooooooooo
ta od szwagra tak ujada na własną siostrę? czyżby szwagierek jej się marzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkopać temat sprzed tak wielu lat dla spamu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×