Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wafelek W Czekoladzie *

Jak mogę skutecznie schudnąć z brzucha???

Polecane posty

Gość gość
Do tej złotej rady mysle ze zdecydowanie warto dołaczyć tez jeszcze taki środk ttp://aliness.pl/pl/p/PROMOCJA-42-Vital-2x510g-shaker-0%2C7l/45 Efekty będą rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta stronka dzieki której na pewno znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat chociazby odchudzania http://zdrowieiodnowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dietą w proszku ? Dużo jest teraz równych produktów, srodków wiec moze to jednak jest najlepsze z mozliwych rozwiązań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu ćwicz brzuszki na siłownie idz podpytaj trenera a szybko zgubisz brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania358
Polecam tabletki vitaslim tabletki + blonnik , stosuje od jakeigos miesiaca juz 6 kg schudlam sa w 100%naturalne ,zmniejszaja laknienie,pobudzaja prace watroby i trzustki ,przyspieszaja metabolizm,przemiana materi jest lepsza,tez obnizaja wysoki pozion holesterolu we krwi i wysoki cukier. polecam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktos tej diety 42 Vital?NA czym to polega, jak smakuje?Czy jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest wreszcie odpowiedni suplement, środek dla mnie. Coś co bedzie skuteczne przy moim odchudzaniu. Musze spróbowac. A co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze to tez bedzie dla Was dobry sposób aby zrzucic troszkę kilogramow ? http://getslimclub.com/pakiety/ tak naprawde jak sama sie nad ty powaznie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 42 Vital!TO skuteczna dobrze zbilansowa dieta. Efekty pojawiają się bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz mysle nad dieta ale tez chcialabym zeby składała sie ona z gotowych posiłków. czy myslicie ze bedzie to dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym jednak na powaznie własnie pomyslala jednak o młodym jęczmieniu. Tutaj zdecydowanie moze on przyniesc nam najwiecej korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze takie sa własnie te diety dzieki którym my możemy zyskac bardzo dużo, chociazby nowa figure na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz wybrałam inny sposób na odchudzanie - Vital Niskokaloryczna dieta roślinna od Aliness. Tutaj jeden posiłek to zaledwie 140 kalorii, przekąska to 70 kalorii, a całodzienna dieta to tylko 630 kalorii. Przy tak niskiej wartości kalorycznej 42 Vital dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników i substancji odżywczych. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×