Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wafelek W Czekoladzie *

Jak mogę skutecznie schudnąć z brzucha???

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam raczej np. 9 dniowe oczyszczanie organizmu niż długotrwałe zamęczanie się dietami. Sama teraz zgubiłam 6kg w 9dni i po 6 cm w obwodach bez efektu jojo. Nadal waga leci, a jem już normalnie. Wystarczyło, że kupiłam gotowy program oczyszczający Clean 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj błonnika. Polecam Błonnik Witalny Plus marki Aliness!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gotowa dieta, na bazie koktajli. Mało kalorii i do tego odpowidnie ćwiczenia. Warto spróbować. Mogę polecić 42Vital. U mnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dokładam do tego coś jeszcze - http://musli4u.pl/ Tak szczerze mówiąc, jaglana pokusa to coś na co warto postawić jesli chodzi o zbilansowany zestaw zdrowego musli na pierwsze lub drugie śniadanie. Uwielbiam takie poranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam Wam ze ja porzuciłam poki co wszelkie diety i zaczełam powazniej przykładać sie do cwiczeń, aktywności i przeszłam na taki suplement.Jest to Get Slim Morning&Night, taka kompleksowa kuracja dzieki której mam nadzieje dobrze wygladac juz na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień Nick na "rezygnuję ze slodyczy", a szczególnie wafelkówvi ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu mam świadomość tego, że niedobór kwasu foliowego powoduje zwiększenie ryzyka poronienia oraz przedwczesnego porodu. Nie wspomnę już o wadach takich jak rozszczep kręgosłupa, podniebienia czy zajęcza warga jakie mogą wystąpić u dziecka, wiec jeśłi mogę tego uniknąć to dlaczego mam się nie zabezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na pewno zadbac o swoją diete. Ale jeśli chodzi o tą właściwa dla siebie - odsyłam Was na bloga na którym zajdziecie wiele cennych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale ja się na tym kompletnie nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań, nawet nie potrzebna jest siłownia :) Wejdź i sprawdź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja odkąd zobaczyłam na facebooku profil chłopaka, który bez pomocy dietetyka schudł bardzo dużo zmieniłam podejście. Profil NIEBRZUSZEK zmotywował mnie do pracy, dużo rozjaśnił mi na temat tego co jeść. 
Zawsze się głodziłam, albo stosowałam drastyczne diety nie odbijało się to dobrze na moim organizmie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×