Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klitajmestra

LADACO

Polecane posty

Ok .Ladaco -przecież wiesz ,że Cię lubię -ale z Tobą nie kręcę -ta wiadomość jest dla Twojej Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od trygodnia kobita ma urlop to powinna sobie tak rozplanować czynności w domu zeby zmeczoną nie być:D ja choinke chyba z ksiezyca spadłaś:D ja to moge co najwyzej lampki zapalić na choince:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco -badź rycerzem i pomóż swojej kobiecie .To będzie bardzo miłe ..............naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - masz w swoim profilu to samo zdanie , co ja w stopce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco -dasz radę .Wierzę w Ciebie ;) :) Tak mało już rycerzy ...............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe1- wlasnie juz dawno tak myslalam (chodzi o to zdanie ze stopki), ale nie potrafilam ujac tego ladnie, wiec skopiowalam od Ciebie to zdanie,zeby nigdzie mi nie zapodzialo sie.Utozsamiam sie z nim. chyba nie masz mi tego za zle? ;) ladaco-ja zobacze czy dasz beze mnie rade, zobacze... :D A tak swoja droga nie wiedziala,ze masz zone:P I pewnie z 2 dzieci:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - nie ma sprawy ! Ta myśl to nie moja własność :) Też ją gdzieś znalazłam i widzę w niej sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco - wiem ,że jutro ruszysz do dzieła .:) Ps.Chyba trochę Cię rozszyfrowałam :) Sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco -prawda ;) Ale myślę,że trochę prawdy w tym było ;) , bo ty dobry jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×