Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie22latka_

22 letnie mamy- są jakieś??

Polecane posty

Gość prawie22latka_

Hej. Czy są tu jakieś mamy której mają 22 lata lub bedą mialy? Ja w lutym skończę 22 i mam półrocznego synka. Zapraszam na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja co prawda miesiac temu skonczylam 24 :) mam 4 letniego synka i 1,5 roczna corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja co prawda miesiac temu skonczylam 24 :) mam 4 letniego synka i 1,5 roczna corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie22latka_
Jak sobie radzisz z wychowaniem dzieci? Byly planowane czy wpadki? Mój synek był planowany i jest bardzo kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie22latka_
oo super,a jak dzieciaczki się nazywaja? wszystkie ciąze planowane? a na kiedy teraz masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja co prawda miesiac temu skonczylam 24 :) mam 4 letniego synka i 1,5 roczna corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze komp mi sie zawiesza :-/ moje dzieci byly planowane radze sobie ok mamy wlasny dom, ja zajmuje sie wychowaniem dzieci i studiuje zaocznie maz juz po studiach, ma swoja firme nie narzekamy :) uwazam ze to najlepsze co moglo mnie w zyciu spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze komp mi sie zawiesza :-/ dzieci planowane :) no moze corcia miala byc troche pozniej :-P a radze sobie ok mamy wlasny domek, na codzien zajmuje sie dziecmi, w weekendy studiuje maz studia ma za soba, prowadzi wlasna firme uwazam ze to najlepsze co moglo mnie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie22latka_
rozwódka z dzieckiem- córcia była planowana? jak sobie radzisz? studiujesz pracujesz? jak ma na imie? moj synek za pare dni skończy 6-mcy,narazie przechodzimy ciezki okres zabkowanie i czekamy na pojawienie się pierwszego,ale coś wyjsc nie chce... Synek był planwany. Jestem 9m=cy po slubie. Aktualnie siedzę z synkiem w domu, mąz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie22latka_
jak mają na imie Wasze pociechy? moj synuś Michałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka1986.....
Ja mam 23lata :) mam córkę 3 letnią, drugie dziecko w drodze. Jestem w 22tc, obecnie jestem na zwolnieniu,bo mam zagrożoną ciążę. Zajrze na ten temat jutro jak znajdę chwilkę czasu:)... A tak wogóle to ciesze się, że jestem młodą mamą :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie22latka_
ja również sie ciesze :) moze któraś młoda mama ma gg i zechce podać mi numerek to się odezwe i sobie spokojnei pogadamy,wymienimy doświadczeniami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×