Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

CZY WY TEŻ DZISIAJ...??

Polecane posty

za bardzo się nie ubraliście, siedzicie w szafroku przed kompem i przy przygaszonym świetle popijacie i słuchacie świątecznych piosenek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAk słucham metalowego radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wrażliwej skóry polecam
nie popijam a jem i nie slucham swiatecznych piosenek, a raczej odglosow telewizora dobiegających z pokoju obok 🖐️ i zaraz mam zamiar włączyć sobie film i nie wiem który :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... cały dzień nic nie robię, oglądam tv, chociąz nie interesuje mnie to, co w nim leci i siedze przy kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnooka22
nie ja nie:)) to nie w moim stylu, już się szykuję bo przyjedzie po mnie chłopak i jedziemy gdzieś na kolację we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś...
mnie opisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lozku z pizamce z laptopkiem i slucham rmf fm. a reszta domownikow u rodzinka. nie znosze swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym sieibie opisała i pół polski i min. Ciebie:P ja na mojego czekam, polazł do samotnego kumpla dotrzymać mu towarzystwa. ale mam psiaki-jednego juniora(prezent:)) i jednego seniora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wrażliwej skóry polecam
wymienię tylko te co mam na dysku ale jeszcze nie widziałam a teraz mam ochotę: Gia Egzorcyzmy Dorothy Mills The Curious case of Benjamin Button Trzynastka Gnijąca Panna Młoda Rec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4real
Oj jak ja bym sie napila, ale jak sie urzne to trudniej mi zrobic dobry projekt, ktory bedzie wygladal tak samo dobrze jak wytrzezwieje. Pozatym sie zgadza :) Do ktorej dzis zabka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wrażliwej skóry polecam
którys byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj trzynastkę-wczoraj oglądałam świetny film rec to kretynstwo dorothy mills tytul zachecajacy bo podobny do emily rose, ale sredniawy benjamin button i gia nie znam gnijaca panna mloda -jak juz braku laku nie miala co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa się zgadza. niestety, nie słucham świątecznych piosenek za to wwo, paktofonikę i 3h tłukę od tygodnia. to są dla mnie świąteczne piosenki :D w dodatku jestem zmęczona, jest 16:30 a ciemno jak w dupie i chyba pójdę spać. a potem będę oglądać wyznania gejszy i 500 dni miłości czy tam lata z kolesiem z 3-ej planety od słońca- kocham ten serial ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wrażliwej skóry polecam
ok, wlasnie tak raczej na trzynastkę się zamierzałam :P dzięki za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) piję drugie pivo i mnie lupie powoli-aż dziwne-te święta tak na to wpływaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ta glupia moda robi
ja tak siedze,w szlafroku ale słucham czego innego, herbata sie skończyła i zajadam czekoladę, już mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pijąc nie jem nic-dobrze to wpływa na moją figure, która i tak się nieco zaokrągliła ostatnio:P robaczek jak możesz słuchać hh, toż to masakra jakaś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra to jest dzisiejszy, komercyjny hh ;) ja bardzo, bardzo, bardzo lubię hip hop. wręcz kocham ;) ale ten stary, bo był prawdziwy :D chociaż razem w moim tatą wciągamy teraz nowe płyty soboty- sobotaż i małpy. i śpieamy sobie razem: Mam mnóstwo patentów na wyrywanie dup Stanąłbym na chuju gdybym tylko mógł Osobisty urok , zwalający z nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat :D ta kobieta drze się jak stare gacie, aż mnie głowa rozbolała :D jezcze ten szeleszczący jak folia aluminiowa niemiecki :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to holenderski:D to akurat jeden z ostrzejszych kawałków a w tej chwili ogladam teledyski starego ich troje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz porownując wlosy miałam bardziej jak nina niż jak wiśniewski-chyba powroce do starego koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredex
Ja dzis z tesknoty za kochanka ogladne 9 i pol tygdonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to były holenderskie:D ano i holenderski brzmi jak szeleszczący niemiecki:) dredex-co to 9 i pół tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się chyba spiłam dajcie jakiś fajny kawałek do posłuchania, bo już nie mmam czego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×