Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość auauuauauua

wstrzas toksyczny-tampony

Polecane posty

Gość auauuauauua

mialyscie kiedys??? ja zawsze jak zbliza sie @ jestem oslabiona, mam temp, po prostu wirusy mnie bardziej lapia. ostatnio tez tak bylo, uzywalam tamponow i mialam prawie wszystkie objawy wstrzasu toksycznego, to byl koszmar, co sadzicie o tamponach i tych skutkach ubocznych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatemkas
Jakbyś miała wstrząs toksyczny i nie poszła z tym do szpitala to byś tu teraz o tym nie pisała, bo spod ziemi nieco ciężko. Masz osłabiony organizm ogólnie,wahania hormonalne do tego dokładają (hipochondria pewnie też) i tyle. Jeść zdrowo, ćwiczyć albo choć spacerować na świezym powietrzu i zro bić podstawowe badanai krwi eweenttualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auauuauauua
krew niby zawsze ok, ale czesto jestem oslabiona, zero ruchu, stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie tak
to, ze jestes oslabiona to normalne. Ja zawsze na dzien lub 2 przed okresem i przez pierwszy dzien okresu jestem bardzo slaba i zmeczona, chociaz moge nic nie robic caly dzien. Do tego bardzo bola mnie plecy. a o wstrzasie slyszalam- tak jak ktos pisze wyzej-bez lekarza sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auauuauauua
wtedy chcialam jechac na pogotowie, ale przetrzymalam, nasteponego dnia bylam u lekarza niby wirus bo wymiotowalam i biegunka i wys temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×