Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mysliscie o

zestaw na sylwestra co myslicie??????????????

Polecane posty

Gość co mysliscie o

chce sie ubrac na sylwestra w czarna tunike z rekawkami bufkami,do polowy pupy,legginsy czarne ala lateks albo w panterke i czarne szpilki atlasowe i czarna torebka.czy uwazacie ze taki zestaw sie sprawdzi???????dzieki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka odpada wg. mnie. I wszystko czarne też. W ogóle gdzie idziesz ? Ja myślę, że na sylwestra to można zaszaleć i kupić jakieś srebrne leginsy http://allegro.pl/item860747706_srebrne_sexy_dlugie_leginsy_a_la_latex_l_xl.htmli do tego ładna biżuteria, albo buty oczojebne i torebka tego samego koloru. To wszystko dopasowuje to tuniki, którą można nazwać bazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mysliscie o
a czy takie legginsy nie beda sie gryzly z oczojeebnymi botami?:D czarny jest teraz modny no i to kolor uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to: Srebrne leginsy + czarne buty + tunika + biżuteria srebrna, lub: kolorowe buty, kolorowa torebka + tunika . Oczywiście czerń jest uniwersalna, ale to też taki kolor żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_1994
Czarny to zbyt smutny kolor a wiadomo, ze sylwester to czas kiedy mozna zaszalec.. Sama szukam tuniki z cekinami... Chce blyszczec w tego sylwestra i mysle ze kolor srebrny jak wspomniala Maurycyna bedzie odpowiedni.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbfvkjsabflasngvjas
Laski skonczcie z tymi leginsami, przeciez to paskudne jest, zwlaszcza takie co po miescie chodza z tunika do polowy doopy, to wyglada jakby spodnicy zapomniala ubrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_1994
A moze zamiast zwyklych leginsow ubierz lateksowe.. sa grubsze.. nie bedzie tak bardzo widac tego tylka..; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiszynka
Hej! ;) Koleżanka dobrze mówi lateksowe albo skórzane legginsy będą dobrym wyborem nie dość ,że są modne to będą dobrze wyglądały :) Mnie osobiście te najbardziej przypadły do gustu :> http://www.cogdziezaile.pl/index.php?g=99&idf=1156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
dzieki za wszystkie podpowiedzi;] co do czarnego, chcialabym wlasnie zostac przy tym kolorze choc mam jasne wlosy i karnacje.o cekinach tez myslalam ale mysle ze duzo kobiet bedzie mialo cos cekinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw czarny jest tak uniwersalny, że na pewno się sprawdzi. Ale .. prawda jest taka, że w tego sylwestra tak jak cekiny "każda" będzie miała albo lateksowe legginsy albo panterkowe, chociaż z tych drugich na taką okazję jak sylwester jednak bym zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja sobie wyobrazam ten zestaw to wyglada super,mimo ze lubie panterke to postawilabym na lateks,chociaz pewnie bedzie bardzo oblatany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
tez sie o to martwie:( ze co 2 panna bedzie miala cus czarnego legginsy itp. jeszcze mam troche czasu to sie zastanowie. moze zaloze krotkie szorty,pod to rajstopy i do tego szpilki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla legginsów
Dziewczyny! Błagam! Skończcie już z tymi legginsami! Ani to ładne, ani oryginalne! Zapewniam was,że 80% dziewczyn będzie miało na sobie to paskudztwo! Załóżcie jakąś fajną sukienkę, szpilki i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×