Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

ale się rozpisałyście :-) witam nowe koleżanki :-)zaraz weselej i motywacja pewnie będzie większa - ciągle mam z tym problem ... uzupełnię - oczy niebieskie i wypróbowałam już chyba wszystkie kolory włosów. Tak jak większość najlepiej czuję się w zbliżonych do naturalnych czyli brązowych w różnych odcieniach marzenia mam małe i duże :-) aktualne małe - posadzić już wiosenne kwiatki i cieszyć się słońcem, a to duże to żeby życie było takie jak teraz jak najdłużej :-) mąż mnie męczy- kupił mi prezent na urodziny i postawił w najbardziej widocznym miejscu, oczywiście jest opakowany szczelnie i tak sobie chodzę koło niego :-) z drugiej strony ponoć oczekiwanie jest największą przyjemnością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe kolezanki. Jutro Wasze pierwsze ważenie:p👄👄👄 Niteczka, o czym dzisiaj porozmawiamy:)? Sie narobiło: dużo czytania dziś miałam. Połowę obiadu odstawiłam na kolacje. Schabowy i cały talerz warzyw na parze:):(:):( Vonk, Iwona i Baka_ła dołączyły w tym tygodniu❤️, ale Zdrowa ja nie pisze:( i Szczuplejącej nie widzę:(Wróćcie Dziewczyny, jeśli poległyście- dołączcie, każda z nas poległa już tyle razy, to naturalne. Taka dziś byłam głodna, że ponad standardowego batonika i gorący kubek zjadłam sobie też mielonego w południe. Mus to mus:) Wracając do wczorajszej rozmowy- ja też codziennie się ważę, mogę już dziś oznajmić, że ten tydzień też nie był mój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanki.wczoraj pisalam,ale mi wszystko wcielo,wiec pisze dzis dopiero. ja jesztem szatynka ( z natury) oczywiscie malowana,kiedys to byl burgund,wisnia,potem pasemka,teraz lorealem pomalowalam na perlowy blond.a ze z natury to jest ciemny szatyn wiec wyszky dosc ciemne zblizone do naturalych,fajne chyba. rowniez nosze okulary. co do jedzenia lubie rybki,salatki. dzis troche tylko dietetycznie:rano kanapka ze zbozami z metka i kisiel.na obiad sledzie smazone w occie i kawalek pizzy,byle jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,zapomnilam przywitac Iwonke i Vonk.napiszcie cos o sobie,jak wygladacie ,skad jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśniareczka stopke zrobie ale narazie nie bardzo mam sie czym pochwalić:( a dzisiaj zamiast obiadu wsunełam ogromniasty kawał snikersa upieczonego przezemnie:P Wiem wiem jestem łakomczuch;) Michał ja sie odchudzałam na podstawie tej książki o której piszesz ale ona jest dość rygorystyczna i nawet troche schudłam a potem jeszcze szybciej przytułam. Jakoś na dłuższą mete nie wyobrażam sobie całkowitą rezygnacje z węglowodanów. A 3 faza to jest 10 dni na każdy utracony kilogram a nie tak jak napisałeś 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Bardzo sie ciesze z tzw. nowych. szczupla dzisiaj Ty wymyśl jakiś temat. Myślę, że nasze wczorajsze pisanie było ciągle na forum i nowe kobitki mogły do nas zawitać. Jednak jest duży plus z naszej aktywności. Jakie nastroje na jutrzejsze ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jeszcze kilka dni i będę miała 37 lat:-) jestem rybką a Wy? wierzycie w horoskopy? rybki ponoć powinny się wiązać ze skorpionami a ja mam pannę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakala ważymy się w każdy piątek, tak jest chyba najlepiej bo można zgubić wekendowe grzechy. Raz jest lepiej raz gorzej ale grupa motywuje. Zrób stopkę, a potem będzie już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła też siedzę blisko barku z alkoholami :-) nęci mnie słodkie śliwkowe... na razie się nie poddaję i popijam wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła też siedzę blisko barku ,nęci mnei śliwkowe słodkie winko... ale to byłby większy grzech niż Twój więc na razie popijam wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spadam dobrej nocy. Jestem zmeczona mialam dzisiaj duzo pracy. Delektujcie się trunkami dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest topik o odchudzaniu? Cassandra, jak dwa razy wkleja, to jeden kieliszek sobie nalej, najwyżej cztery godziny dłużej tutaj posiedzisz, a tutaj jest fajnie:). Niteczka🖐️, śnij o wystających kosciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym musi być , że obie macie byka :-) mój syn jest bykiem i jest bardzo ambitny - cecha u mężczyzny wskazana :-) z drugiej strony jest bałaganiarzem - ale tak ma chyba większość facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma dopier 14 lat :-) mam nadzieję w takim razie na takie dwa fakultety :-) mi jednak brakuje łągodności rybki a mojemu mężowi zamiłowania do porządku panny więc niestety nie zawsze wszystko się sprawdza horoskopy traktuję z przymróżeniem oka, za to wierzę we wróżki a przynajmniej w jedną u której byłam jako 19 latka i choć jej wrózby były conajmiej dziwne wszystkie się sprawdziły :-) - od tej pory nie chodzę do wrózek - boję się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy jeszcze jutro do tego wrócić. Ja się zawsze dogaduję z Rybami, a z Bliźniakami mam zwarcia.:) Ze Skorpionami mam super relacje, ale niektórych się boje, a Lwów nie lubię i one mnie też:p:D Do jutra. Ja dopiero wieczorem wpadnę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×