Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopakmolak

Moja dziewczyna nazwała moją matke dziwką

Polecane posty

Gość chlopakmolak
Wyłączyłem teraz telefon i powiedziałem matce o świadkach ! Ja już nie chce tej dziewczyny widzieć w swoim życiu! Czuje się przez nią upokorzony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz chłopcze
tylko dobry psycholog może ci pomoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffggggg
powinnes jej w morde dac autorze a Ty pffffggggg też powinnas ostro oberwac od tego chlopaka juz za same wyzwiska! Jego matka po prostu nie lubila takiej zmiji jak Ty i sie jej wcale nie dziewie. ty sie soba zajmij pewnie twoja matka szpary popuszcza na bazarze , zeby dziewczyne ktora jest wychowana w zwyklej rodzinie kompletnej przy jego mamusi ktora pogonila tatusia namawiac do seksu w jej wlasnym domu wez sie ogarnij pewnie cie jakas lafirynda kopnela a matka bylego to kurwa i kazdy to wie w okolicy dlatego nikt kontaktow z nia nie utrzymuje ani ojciec tego chlopaka bo mezczyzna nazwac go nie wypada chociaz ma 25lat ale siusia na widok mamusi przerazony -odwal sie ode mnie nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhebvbvbb
bo twoja matka jest kurwą wieśniaku! a ty jestes skureysynem i hujem do jebania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnes jej w morde dac
pffffggggg Po prostu jego matka sie nie lubila:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologiaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetnie co by
Twoja matka jej nie zrobila, to Twoje byla nie powinna jej tak nazywac. Moze jej nienawidzic ale nazywac ja tak to przesada. Dobrze ze sie z nia rozstales. Nie ma szacunku do Twojej matki - nie ma dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×