Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem już co robić

Sypiam z mężem mojej przyjaciółki !!!

Polecane posty

a nie słyszałeś/aś że dzieciństwo to też może być od szkoły podstawowej? jedna np miala 7 lat a druga 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska...
ojjjjj jaka ty jestes biedna,i beznadziejna!!! brzydze sie takimi ludzmi jak ty wiesz?? ja tez mam taka nadzieje ze twoj przyszly maz cie bedzie zdradzal.... i to z kazda!!! przez takie sukkkki jak ty rozpadaja sie malzenstwa, jasne facet tez jest winny ale jak suuuuuka nie da to pies nie wezmie. wez idz sie rzuc z mostu najlepiej zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radykalna i szczera
To raczej on ten maz kolezanki jest wstretny i podly,a autorka no coz skoro jej z nim dobrze to niech sobie sypia :) Tylko ja na jej miejscu zerwalabym kontakt z ta kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu się nie zbuduje! Dla mnie takie kobiety czy mężczyżni to dno. Odwracam się na pięcie i nie ma przepraszam, tylko spadówa na forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powinny cie meczyc wyrzuty sumienia,bardzo zle robisz . Jestes mloda i nie rozumiesz ,ze on cie wykorzystuje .Skonczy sie to tak ,ze twoja przyjaciolda jak sie dowie o zdradzie, cala nienawisc i zlosc skieruje na ciebie nie na swojego meza . Uwierz mi ;Nigdy nie wierz mezczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powinny cie meczyc wyrzuty sumienia,bardzo zle robisz . Jestes mloda i nie rozumiesz ,ze on cie wykorzystuje .Skonczy sie to tak ,ze twoja przyjaciolka jak sie dowie o zdradzie, cala nienawisc i zlosc skieruje na ciebie, nie na swojego meza . Uwierz mi ;Nigdy nie wierz mezczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powinny cie meczyc wyrzuty sumienia,bardzo zle robisz . Jestes mloda i nie rozumiesz ,ze on cie najwyrazniej wykorzystuje ,chce miec odskocznie od zycia codziennego ,placzu dzieci ,pieluch i zmeczonej zony. Zamiast jej pomagac on sie ZABAWIA z toba. Uwierz mi ;Nigdy nie wierz mezczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa

facet by z Tobą spać będzie Ci mówił różne komplementy żeby nie zerwać tych seksualnych pogawędek. A Ty się tylko niepotrzebnie zako...esz. Mówi Ci pewnie to co chcesz usłyszeć.  Szaleniec jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×