Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkalaa

pyszna szybka salatka

Polecane posty

Gość kkkalaa

poproszę o przepisy na szybkie dobre salatki, ale jarzynowa oczywiscie odpada, poza tym ananasowa( z selerem), gyrosowa również- mam już ich dosć. Nie lubię również w salatkach makaronu ani ryzu. co proponujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebys przestala byc marudnym
leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkalaa
doprawdy dzięki za radę, jak zwykle interesują was tylko tematy o dupie marynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatka owocowa - przepis w
Internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledziowa może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale nie chce nam sie
wyszukiwac przepisow salatek, skoro masakrycznie leniwa autorka topicu moze zrobic to sama. Troche bedzie szukac, bo jest wybredna. Ja wole czas poswiecic na czytanie o zdradach :P zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
kapusta pekińska .....sałata lodowa....papryka czerwona...kukurydza...marchewka ....zielona pietruszka ....odrobina pora...to wszytko polać i delikatnie wymieszać sosem czosnkowym zrobionym przez siebie :)...pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem po raz tysięczny
Taki temat już był, mnóstwo fajnych przepisów na sałatki - lenistwo nie zna granic!! autorko - poszukaj - na kafeterii jest opcja SZUKAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No to ja proponuję sałatkę grecka. Jestem jej wielką fanka głównie dlatego, że nie zawiera w sobie majonezu, śnietany itp. A skłądniki to sałata lodowa, papryki roznego koloru, kukurydza, ser feta, oliwki. Możesz dodać również pomidory, ogórka świeżego. Wszystko to kroisz i zalewasz specjalnym sosem do sałatki greckiej, który możesz kupić w spożywczaku :) Warto poczekać z pół godziny aż sałatka 'przejdzie' sosem i dopiero po tym konsumowac. Wyśmienicie smakuje z chlebem tureckim :) Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
pieczrkowa. ok.1/2 kg pieczarek pokroic w kosteczke, lekko zrumienic na masle. dodac groszek konserwowy, 2 jajka na twardo pokrojone w kosteczke, posiekany szczypiorek i majonez. doprawic ola i pieprzem. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
jeden zielony ogórek, 4 jajka na twardzo, 20-30 dag szynki np. konserwowej. pokroic w kostke dodać majonez sól i pieprz. uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z pieczarkami jest super właśnie ją zrobiłam ,dzięki za inspirację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie babcia na swieta zrobil
zrobila przepyszną sałatkę podam tylko skladniki: pieczarki (podduszone) kukurydza szczypiorek ryz (ale bylo go malutko) papryka marynowana szczypiorek por ser zólty w kostkę czerwona fasola z puszki majonez chyba wsio byla przepyszna tylko jak dla mnie ciut za mdla ale to z winy szczypiorku, o tej porze roku kupny szczypior nie mna tego prawdziwego ostrego smaku, dlatego ja szczypior albo por zastąpiłabym cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie babcia na swieta zrobil
dobra jest tez z gotowanego pora i jajka gotowany por tniemy drobniutko do tego 2-3 jajka gotowane na twardo posiekane w kosteczke wszystko mieszamy dodajemy majonez sól pieprz pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUŃCZYKOWA - u mnie znika błyskawicznie, bo przepyszna i moja ulubiona: puszka tuńczyka w sosie własnym, puszka groszku konserwowego, puszka czerwonej fasoli, 3 jajka ugotowane na twardo, 2-3 średnie ogórki kiszone, sól i pieprz, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×