Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

nie bardzo wiem o czym mowisz:P mam nadzieje ze o czyms przyzwoitym bo jak nie to musze sobie przypomniec jak to sie rumienilo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaat to trzeba bylo tak od razu a nie jakies zagadki zadajesz :P az sie boje zapytac co tez ta moja pojemna dlon bedzie miescic...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale systematycznie chodzisz? Gdyż mogę mieć gości w najbliższych dniach i Yupiego możesz pociągnąc do wpisow za mnie na ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet "przeginam" i klikam dwa razy jednego dnia :P :) Jasne-bede teraz specjalnie budzik nastawiac z przypominajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 35 lat
co tu tak siegodnia pusciutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżony Łasica
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa tak mi sie marzy...;) :D O świcie i o zmroku O świcie i o zmroku W południe, w nocy o świcie W Skarżysku i w Sanoku W Skarżysku i w Sanoku Ty mnie pokochaj nad życie W berecie, w czapce, chustce W berecie, w czapce, chustce W czapce od stryjka ze Lwowa Na falochronie w Ustce Na falochronie w Ustce Zakochaj we mnie się znowu W kinie, w Lublinie - kochaj mnie W Kłaju, w tramwaju - kochaj mnie Nie marudź, nie szlochaj ale z calej siły kochaj W gminie, w Kętrzynie - kochaj mnie W metrze i w swetrze - kochaj mnie Czy miasto czy wiocha ty mnie z całej siły kochaj W radości no i w smutku W radości no i w smutku W radości z ciepłego lata Na piasku plaży, w Gródku Na piasku plaży, w Gródku Kochaj mnie do końca świata W spokoju oraz w gniewie W spokoju oraz w gniewie W spokoju palmowych niedziel W Marwałdzie i w Gętlewie W Marwałdzie i w Gętlewie Kochaj w bogactwie i w biedzie Jak młody ułan dzielnie Jak młody ułan dzielnie Jak wartki na wiosnę strumień Na nartach wodnych w Mielnie Na nartach wodnych w Mielnie Kochaj najmocniej jak umiesz Latem w przydrożnym rowie Latem w przydrożnym rowie Zimą na sankach i nartach Najmocniej zaś w Krakowie Najmocniej zaś w Krakowie Kochaj bom tego jest warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×