Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

To po mamusi nie jestes ludozerca? :D To poprosze sie jakos umiejscowic w moich ustach:classic_cool: eeee....nie tak.... właź do buzi.... yyyy.... tez raczej niefortunnie...:O No dobra- zjem Cie! :D To az takich podtekstow nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju- z kosmosu jestes, w kosmos mnie zabierasz... jaki śmiertelnik tak potrafi? :P Aga... schowalam paczke dla Ciebie- tylko nie chrup za glosno, bo Ci zabierze i kaze sie bawic w cieplo-zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest bosko ;) Bedzie siódme niebo, czy dorobimy jeszcze pare pieter? :D Aga.... mowiac nie za glosno nie mialam na mysli, ze wyniesiesz do kuchni i znikniesz z towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam bilecik😠 Bedziesz robil papierkowa robote, jak bogini chce do domu?? :classic_cool: Bo zaraz wpirze w te ponętną doope i bedziesz piskau :P Aga.... weśśś no cos z nim zrob :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo chipsow- ja po mlodym bóstwie jestem swieżutka jak po wszystkich reklamach past do zebow razem wzietych :P Śpiochu- nieladnie ziewac;) Proponuje sie przytulic i... ...przyjsc znow jutro... ...albo kiedystam ;) Dobranoc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×