Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Psy szczekają karawana idzie dalej. Mówiłem Ci nie przejmuj sie koziołkiem-matołkiem. KOZIOŁKIEM- MATOŁKIEM CZYLI TOBĄ :d NIE MARTW SIĘ, NIE PRZEJMUJĘ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przepraszam, że tak długo odpisuję ale mam problem z telefonem. Ciężko mi go dostrzec, ponieważ jest on w kolorze czarnym i nie posiada tak bogatej osobowości jak ja " dosyć pomysłowy/a jesteś, jak na moje alter ego. :P Może sie zakolegujemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgasić ośla pało to mogę ja Ciebie.Stonować bardziej by passi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xixi za takie coś pare lat temu byłby miał bana na kilka tygodni.Płakałby na redakcji aby go odblokowano :D teraz wolnoamerykanka jest.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.02.2012] 19:17 [zgłoś do usunięcia]Xixi-cośtam dosyć pomysłowy/a jesteś, jak na moje alter ego. Może sie zakolegujemy? Chętnie bym się zaprzyjaźnił, ale nie mogę zrobić takiego świństwa N_I_E. Nie ma biedaczysko ze mną szans u płci nadobnej. ;) Dobrze, nie będę przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzący Wąż-- faktycznie!!Masz rację tylko za często tutaj przebywasz takie masz powodzenie u tych czarujacych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pracuję przy komputerze i nie mogę się oprzeć, żeby nie wchodzić na kafe. Lubię czytać co piszą kobiety, to pozwala mi je lepiej poznać :) A Ty co tutaj robisz całymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Valkirii
Proszę się nie podszywać pod moją val

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie podłość to moje drugie imię .... Uciekam odrabiać lekcję, wszak jestem 15- latkiem z dysfunkcyjnej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi gdzie ja zarywałem do tych kobiet? W którym miejscu. Nawet oddaliłem się po angielsku, gdy atmosfera zaczynała robić się gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xixi będziesz zaskoczona lecz te wszystkie podszywy są dziełem naszego alternatywnie mądrego Pierdzącego Węża.A potem się dziwi ,ze 15 lat jemu daję.Takie zachowanie ma 15-latek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×