Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Duchu-mysle ze moge sie wypowiedziec w imieniu takze Yupiego. Chodzi o to, ze to Ty jakos sie tak nami zaopiekowales. Troche zadziornie, troche przekornie ale zawsze serdecznie sie do nas zwracales i robiles z nami co chciales :P. Swietnie sie z Toba rozmawia ale jak nam wywiniesz ten numer i bedziesz nas rzadko odwiedzac, to sie doczekasz hardcorowych czarow zobaczysz :P Masz byc soba, czyli wszedzie jako Duch ;) A tu jak u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyper nikaki
Oj jakie nieszczęście mnie spotyka:P:D Nie obskoczę wszystkich włości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taka poezja to Cie napewno przyjma do Klubu Wieszczow O Wszystkim :D:D:D:P Nieladnie sie tak obnażać :P I to jeszcze tak publicznie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu-zauwazylam u siebie dziwna przypadlosc-ilosc mojego specyficznego poczucia humoru przelanego na karty kafe przełazi przez monitor do Ciebie i powala w dodatku powodując dziwne kwiczace dzwieki :classic_cool: Mozesz mi to jakos...tak ...wyjasnic moze albo co... ...jak zdazysz oczywiscie zanim Cie zamkna, jak sam sie nie zamkniesz wczesniej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono :D Spoko Duchu, a uchylaj sie dzielnie od ciosow :P :D Spokojnej nocki-jakkolwiek to zabrzmialo :P :D 🖐️ Dobranoc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awesome:) 🖐️ Nie rozumiem pytania... To znaczy rozumiem ale nie wiem w jakim celu jest postawione skoro odpowiedz jest oczywista..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu :D poezje tez skomentujesz? Przy Tobie swiat odslania cuda Sciezkami raju bladzi mysl... I ta szalona trwa uluda, Ze moze teraz, moze dzis... Ty mnie przenosisz w te piekne kraje gdzie cicho szumia grzywy fal... i wiatr-ten niezrownany grajek nutkami dzwoni w lisciach palm. Przy Tobie sloncem blyszczy przestrzen Hen az po widnokregu nic twoim widokiem zmysly pieszcze Dla Ciebie tylko pragne zyc. Przy Tobie niknie zmartwien sciana Przepychem neci marzen gmach... wiec powiedz moja ukochana- -czemu przychodzisz tylko w snach? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to nie jest górnolotna poezja ale do mnie przemawia. Kufel piwa, kominek zamiast swiec i sofa a przed nia telewizor z romantyczna komedia w stylu-Madagascar :P A! I jeszcze do tego popcorn albo paluszki ;) I udany wieczor tuz po filmie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poezja wykopana gdzies z zamierzchłej przeszłości-A nikt nie skomentuje piwa i romantycznego filmu tylko we dwoje?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×