Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

droczyc?? 😭 do jasnej, ciasnej, pręgowanej!.....:P:P:P zerwe kajdany (czyt. smycz) i jak sie pojawie to kosmos bedziesz widzial ale w czwartym wymiarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załącza? dopiero teraz? 😭 nieźle się musiałam nagimnastykować :P :D:D:D To może ja przejdę w inny wymiar (czyt. czwarty) i Cie wciągnę co? Uwaga nadchooodzeeeee ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W imieniu
Doczekamy się w końcu na ten ślub:(:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kradzieju...
piszą do Ciebie, pospiesz sie;) Val-Ty tez cos z siebie daj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innego topiku ukradłam, bo śliczna :) http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=EmY1cZzC1lw Piękne słowa do piosenki Michala Bajora... Jak spod ziemi się zjawiła,nasza miłość, moja miła Dokąd biegła, skąd przybyła? któż to wie.. Skoro już się tak zdarzyło,ze tu do nas przyszła miłość Róbmy tak, by jej nie było z nami źle... Odczuć jej nie dajmy tego, ze jest dla nas słodka niedość Że jej wciąż brakuje czegoś... śmieszna rzecz Że jest taka, a nie inna, ze jak w filmach być powinna Bo gdy się poczuje winna -pójdzie precz Nie chwytajmy się pomysłów by odstąpić ją dla zysku I wykładać ją jak wszystko tak na kram Wielka potem będzie bieda gdy się jej odkupić nie da Bo nie zechce nikt odsprzedać jej już nam Jak spod ziemi się zjawiła nasza miłość, moja miła Dokąd biegła, skąd przybyła?- nie wie nikt Gdyby kiedyś się zdarzyło ze precz odejść zechce miłość Róbmy tak, by nam nie było potem wstyd Gdy opuszcza nasze progi kłód nie kładźmy jej pod nogi Nie stawiajmy w poprzek drogi murów jej Trudno ją wstrzymywać siłą ,bo gdy odejść zechce miłość W każdym murze znajdzie wyłom żeby przejść Choćby serce z bólu łkało próżno winę, winę całą Zrzucać na nią, by bolało nas ciut mniej Nie próbujmy jej unurzać w nierozważnych słów kałużach By cierpienia nie przedłużać nam i jej Jak spod ziemi się zjawiła nasza miłość, moja miła W jednej chwili odpędziła troski w dal Skoro nam się poszczęściło ze tu do nas przyszła miłość Róbmy tak, by nam nie było potem żal .... sł. Andrzej Ozga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffff
Przepraszam czy tu mieszkają literki...cyferki...i jjjjjjjjj?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×