Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stranieri

Ona chce ze mną seksu, a ja mam małego penisa

Polecane posty

Gość Wiolcia777
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka z pabianic
zrob jej min etke i piesc ja długo przed ..kazda laska wymieka przy takim czyms a jak bedzie miala orgazm z samych zabaw z ci**** to na pewno nic nie bedzie miala do penisa...tyle na ten temat ;D ps.- mialam 5-ciu i nie jestem lafirynda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia777
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia777
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek..............
wszystko zalezy od eli ! a tzw. ela to tutaj dopasowanie , jezeli obydwoje miescicie sie w normie to nie powinno byc problemu jesli bedziesz dobrym kochankiem . Dala wiekszosci kobiet 12 cm to dobrze ale wazniejszy jest tu obwód a nie dlugosc ! Jezeli bowiem nawet ten z wiekszym wlozy sobie penisa do luznej pochwy to czucie jego bedzie minimalne, a w zwiazku z tym dyskomfort wystapi współzycia . Dopasowanie fizyczne to jednak istotna sprawa - pewne niedomagania sie niwelują , ale pewne nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia777
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek..............
Uwage zwróci - czy zaakceptuje stan rzeczy raczej ci chyba chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary penetrator
mam dla Ciebie dobrą rade... wsadź jej nogę tylko gumowca załóż, na pewno nie odczuje małego fifraczka, powiedz że lubisz fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie długość nie grubość
a figlarność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chłop ma takiego.Nigdy do głowy mi nie przyszło,że może być to jakikolwiek problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona//
a ty dalej masz z tym problem od wczoraj będzie ok zobaczysz jak sie opijecie to na takie drobiazgi nikt nie będzie patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem tylko że mój ma zaledwie 5 cm i jest płaski jak chuj i nie staje nie wiem co mam robić dziewczyna mnie rzuciła bo dowiedziała się o moim penisie od kogoś i każdemu rozpowiedziała próbowałem ćwiczeń ale to nie pomaga a na operację mnie nie stać zależy mi na opinię lekarza jakiegoś już nie wiem co mam robić a on nie jest nawet gruby tylko miękki jak opona. Pomocy bo ja się chyba powieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale ciekawi mnie czy założyciel tego forum w końcu zamoczył sobie na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzybi69
Czlowieku kto zrozumie te kobiety ja docieram sie ze swoja zona 10 lat wszysko malymi krokami i powiem Ci ze koniuszkiem palca zrobisz lepiej jak22cm penisem ale to nie takie proste ale zona mowi ze prawie doszedlem do perfekcji po 15 latach bycia razem to jest seks a nie armata w pupie teraz wiem dlaczego mlode laski leca na starszych wiedza i doswiadczenie seks to nie jeden dzien to cale zycie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki na powiększenie prącia jak najbardziej przynoszą efekty. Oczywiście nie takie jak pisze na opakowaniach ( typu 7-10 cm w miesiąc), ale w ciągu 2 miesięcy na tego typu tabletkach http://nplink.net/aUBHKuQd spokojnie można zrobić 3 cm. Moim zdaniem to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki wood
Jak się wejdzie w kobietę i dobrze się będzie penetrować muszelkę to małym rozmiarem można dobrze lasce zrobić i będzie jeszcze dobrze jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł34r
Member xxl są świetne! zakupiłem 3 miesiące temu oczywiście nie na allegro ale na stronie producenta http://nplink.net/OIO0Pbz2 gdzie miałem możliwość zwrotu towaru ale nie musiałem 4 cm więcej !!!! Zostało mi jedno opakowanie to oddałem koledze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoman2n
kto był w stanach to wie że takie tablettki na dużegoo ppenisa są tam dostępne na pożądku dziennym i do tego skuteczne. tu do europy trafiają ochłapy.loby apteek skutecznie blokuje przepływ takich prooduktów. choć niektórym udaje się przedostać jak np. maxorman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet (były) miał 10-11 cm i to była totalna porażka, oczywiście udawałam i pocieszałam go, ale takim penisem nie ma szans na super seks!!! Wiec nie wmawiajcie tym biedakom kitow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej musisz być szeroka i głęboka jak wiadro. Moj mąż ma 12cm i zawsze dochodzę. Wiekszego bym nie pomieściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atakitam
Szczerze. Facet 23 Lata. Mam mala kuske lecz kocham jedna dziewczyne szczerze dlugi czas I do 1.5 Roku juz mieszkamy razem. Pierwszy raz specjalnie bzyknalem ja po "cmoku" I polozylem sie w CK'yach usprawiedliwiajac sie tym ze nie lubie jak mi dynda miedzy nogami. " Oraz ze jest jadowity I ze.kasa Bez ostrzerzenia" ale to nasze specyficzne poczucie humoru. :) Nie dlugosc rozczki ale umiejetnosci czarodzieja sie licza. Mowie teraz kazdemu niesmialkowi. Moja polowica miala partnera juz 2 Lata przedemna . W wieku 19 lat. A mamy ( ja 23 ona 24 ) I j***emy sie jak kroliki kilka razy dziennie. Ale wiadomo mlodzi. Sam mam otwary umysl I wiem co mowie. Sporo w zyciu przeszedlem ale wracajac do tematu. Zaczynajac powoli pieszczac I dotykajac jej cialo . Calujac jej nagie boki torsu plecy , pieszczac oraz calujac piersi ( sutki ) szyje ( miejsca erogenne) kazda lubi co lubi ))) ale to dziala ;) Sam tez sie nakrecam. Czasem robie minetke ( nie przepadajac za mintajem ;) ) ale sprawiam przyjemnosc osobie ktora kocham I mnie to cieszy))) do sedna . Mam malego k****a lecz wchodzac w nia juz jest nakrecona . Cale zblirzenie trwa od 20- do 180 minut . Czasem dluzej. I szeptajac jej do ucha " podczas" ze Bede jej robil to co lubi tj. Pieszczenie lechtaczki" " calowanie ciala" nakrecam ja tym """""" caly czas robiac swoje """""" dziewczyna wygina sie we wszystkie strony I ma orgazm po okolo 20-30 minutach . Zalerzy jak bardzo moge halasowac ;) ((( z****** wyro trzeszczy))) zawsze jestem z nia szczery I sprawy lozkowe traktujemy na luzie jak rozmowe przy kawie. ( Otwartosc , szczerosc , chec, I starania ) kobiety uwielbiaja byc adorowane. Powiem szczerze. Ja jej podczas naszego drogiego razu szepnalem do ucha calujac jej szyje oraz piersi " A teraz mi powiedz swoja najskrytrza fantazje - a ja ja spelnie " moj rekord z nia to 4 orgazmy ( jej) ja doszedlem serio z 45 minut po jej 4-tym. Sam mialem jeden orgazm . czasami ona ma 1 lub 2 a ja nie moge skonczyc. A k****a mam z 4cm jak spi . W czuwaniu z 11-12 tylko huj wie . - nie mierzylem. ( Koniec. ) --- przestan myslec o malym" mysl tylko jak ja zadowolic. Sam od niej malego oderwac nie moge. Przestan sie wstydzic. I po prostu wez sie w garsc I zrob swoje. Mowila ze miala partnera I widzialem zdjecia. Kafar 190cm wzrostu to I juha musial kitrac po nagawkach. Jak takiemu przegrywowi jak ja wychodzi to uda sie kazdemu. :D wiedz Marian w dlon I do boju. Dziekuje za przeczytanie mojej wypowiedzi. Zaznaczaja jeszcze ze nie *****lem 21 lat. A to moja pierwsza panna. Powodzenia panowie I milych igraszek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznik

to ja tez się dołącze, mam problem bo mam 10cm penisa i jestem brzydki, biedny, nieudolny, niezaradny. Żadna dziewczyna mnie nie chce, nigdy nie byłem na randce, nigdy żadna nie zaprosiła mnie na imprezę. Pogodziłem się z tym i wiem że nic na to nie poradzę. Powiedzcie mi tylko jak zrobic fajną sztuczna cipkę żeby se ulżyć kiedy mi się zachce. Na prawdziwa mnie nie stać i sobie nie kupię, bo nie mam kasy, ale może wiecie jak zrobić najbardziej realistyczna pipkę to byłbym wdzięczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i po co ta scieme wrzucasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Jeśli Cię nie stać na taką 

Cytat

https://allegro.pl/188-mieciutka-sztuczna-pochwa-tunel-3d-sex-wagina-i7701036340.html

to raczej nie będzie Cię stać na składniki, by zrobić samoróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meczennik

Fajna, ale ja to np mam tak malego ze bym sie nie dopchal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi6

To se zwieksz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erd

12 to nie jest mały. Zawsze mogło być gorzej - mniejszy + stulejka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan77

Łooooo mało coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×