Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stranieri

Ona chce ze mną seksu, a ja mam małego penisa

Polecane posty

Gość stranieri

Słuchajcie, nie wiem co robić. Spotykam się 1,5 miesiąca ze świetną dziewczyną, mega seksowna i już sam nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Dziewczyna jest na mnie mocno napalona, ja zresztą na nią również. Spędzimy wspólnie sylwestra, u niej w domu. Po północy będziemy sami i jestem pewny że ona liczy na seks. Mam problem, bo mój penis ma tylko 12 cm i boję się że ona się mocno rozczaruje. Z tego co wiem to wcześniej spała już z pięcioma i jestem pewny, że takiego małego jak mój to nikt z nich nie miał. Ja miałem tylko jedną dziewczynę, ale ona była dziewicą i nie miała porównania. I co mam robić? Zależy mi na tej dziewczynie, ale czuję że dam plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jej zalezy to zaakceptuje cie takiego jakim jestes... Ale jestes pewny ze jej nie zalezy tylko na tym??? Napewno bedzie cie porownywac... skoro juz tylu miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stranieri
No właśnie nie jestem pewny czy jej nie zależy głównie na seksie. Może nieskromnie napiszę, jestem przystojnym facetem, mam powodzenie u kobiet. Tylko że moim kompleksem jest mój penis i już parę razy zaliczyłem z tego powodu porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona//
zagadaj do niej o tym tak na żarty jakiś temat znajdź o penisach ze np, przypominaja ci sie lata jak z kolego w krzakach patrzyliscie sobie naptaki i powiedz ze on mial na 12 cm i zobacz jej reakcje jak zacznie sie smiac to cia dalej rozmowe dlaczego sie smieje itp to juz bedziesz wszystko wiedzial choc ja wiem czy lepiej jest wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsad
ona// - to dobry pomysł posłuchaj tej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelke stawiac na zakretce
dobrze, że w ogóle masz tego penisa nie łam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stranieri
Tyle że zagadać to nie będzie już okazji, bo spotykamy się dopiero w czwartek u niej na imprezie sylwestrowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsad
no to jak chcesz tylko sobie pobzykać, to pobzykasz. w czym problem ? jak chcesz ją na dłużej, to nie idż tak szybko do łóżka - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona//
to chlopie zyjesz w strachu kidys będziesz musiał jej pokazac ona moze ma inny problem i tez sie stresuje a wy sie napalacie a tu w sylwka wyjdzie lipa i po zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka21
Nie wydaje mi sie zeby penis tej dlugosci byl jakims problemem. Moj facet ma 13 cm, ale grubego i jest mi z nim super. Zreszta wielkosc penisa to ostatnia rzecz na ktora zwracam uwage u faceta. Jesli ta dziewczyna widzi w tobie cos wiecej niz tylko zabawke do seksu to gwarantuje ci, ze na pewno cie nie wysmieje ani nic z tych rzeczy. Mysle ze problem tych twoich porazek to wina tego ze po prostu o tym myslisz i z gory zakladasz ze ci nie wyjdzie. No a wtedy nie wychodzi, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka21
Nie wydaje mi sie zeby penis tej dlugosci byl jakims problemem. Moj facet ma 13 cm, ale grubego i jest mi z nim super. Zreszta wielkosc penisa to ostatnia rzecz na ktora zwracam uwage u faceta. Jesli ta dziewczyna widzi w tobie cos wiecej niz tylko zabawke do seksu to gwarantuje ci, ze na pewno cie nie wysmieje ani nic z tych rzeczy. Mysle ze problem tych twoich porazek to wina tego ze po prostu o tym myslisz i z gory zakladasz ze ci nie wyjdzie. No a wtedy nie wychodzi, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelsie ma rację...........
twoja dziewczyna bedzie cie porownywac. i bedzie cie gnoic i ponizac. daruj sobie, znajdz sobie taka, ktora sie nie ruchala z kima popadnie, jesli miala wiecej niz 3 w lozku, to kiepsko.... bedziesz wygladal jak niedorob. ale ona pewnie idealna jest, co????? duze cycki ma? dupe normalna? twarz ladna, czy paszczura?:D jak sie z ciebie bedzie nabijac i cie bedzie porownywac, to pokaz jej jej wlasne cycki i powiedz, ze mietoliles wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka21
Nie wydaje mi sie zeby penis tej dlugosci byl jakims problemem. Moj facet ma 13 cm, ale grubego i jest mi z nim super. Zreszta wielkosc penisa to ostatnia rzecz na ktora zwracam uwage u faceta. Jesli ta dziewczyna widzi w tobie cos wiecej niz tylko zabawke do seksu to gwarantuje ci, ze na pewno cie nie wysmieje ani nic z tych rzeczy. Mysle ze problem tych twoich porazek to wina tego ze po prostu o tym myslisz i z gory zakladasz ze ci nie wyjdzie. No a wtedy nie wychodzi, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty like me
facet z tak małym penisem to porażka. nie masz na co liczyć u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka1000
Nie wiem dlaczego musicie na niego najeżdżać, pewnie brakuje Wam czegoś w Waszym nędznym życiu. Chłopak chce pogadać, wyżalić się, a czyta jakieś żale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14-centymetrowiec
No stary, kolosa to ty nie masz ale i takim sprzętem da się zadowolić kobietę. Ja mam 14cm, kobiet miałem w życiu kilkanaście i żadna nie narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż miał 10 cm
szalałam za nim a on po 8 latach zostawil mnie dla jakiejś małolaty, którą później olał dla starszej, wszystkie za nim latały jak idiotki, ja zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bidol
zalezy co to za dziewczyna - przekonasz sie sam w sylwka ;) Moj facet tez ma malego, nie wiem ile ale wydjae mi sie ze mniej niz 13 cm. No ale zwinny jest, checi ma i jest otwarty na wiele rzeczy :P Przeciez nie bede go rzucac dlatego ze nie ma maczugi:o Kocham go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek zamknij się dobra
sama nie masz problemów, bo jesteś samotna i nikt cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek zamknij się dobra
sama nie masz problemów, bo jesteś samotna i nikt cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIELA 84
zrob jej minetke i piesc ja długo przed ..na pewno nic nie bedzie miala do penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela 84
zrob jej minetke i piesc ja długo przed ..na pewno nic nie bedzie miala do penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIELA 84
zrob jej min etke i piesc ja długo przed ..na pewno nic nie bedzie miala do pe nisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEGUSIA
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja74
Ja mam takiego samego i mam identyczny problem,mało tego odpuściłem sobie pare fajnych kolezanek chcących sie zabawić bo bałem sie reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEGUSIA
Nie łam się kazda wartosciowa dziewczyna nie bedzie zwracała uwage tylko na to co masz w gaciach!!!Kocha sie za to co masz w sobie za dobree serce ,to co soba reprezentujesz.I wiesz co, załoze sie ,że ona tez ma kompleksy jak każdy z nas.Ty pewnie byś nigdy o tym nie pomyslał,a ona też pewnie zamartwia się czy spodoba sie Tobie bez ubrania.Jesli TY nie dasz po sobie poznac ,co jest Twoim kompleksem ona tez tego nie zauważy.Stwórzcie sobie miła atmosfere,a potem wszystko samo z siebie wyjdzie.Tylko sie nie upijaj,bo wówczas mozesz dac plamę!!!Troche alkoholu dla rozluznienia sytuacji i bedzie dobrze:)Wiem co to znaczy miec kompleks.Osobiście jestem postrzegana za atrakcyjna kobiete,ale też miałam opory,ale uswiadomiłam sobie,że jesli Ci na kims zależy to ta osoba nie bedzie patrzec na ten kompleks Twoimi oczyma,ta osoba go w ogóle nie zauważy.Nie mysl o tym,a zobaczysz ,ze będzie dobrze!!!A tak nawiasem Twój penis jest normalnej(przeciętnej)wielkosci.Liczy się całokształt:)Lepiej miec w łózku faceta,który jest czuły sprawia przyjemnosc kobiecie i jest jej z nim dobrze,niz frajera z dużym penisem,skupiającego się wyłącznie na sobie!!!Głowa do góry uwierz w siebie i będzie dobrze:)Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIELA 84a
zrob jej minetke i piesc ja długo przed ..kazda laska wymieka przy takim czyms a jak bedzie miala orgazm z samych zabaw z ci**** to na pewno nic nie bedzie miala do penisa...tyle na ten temat ;D ps.- mialam 5-ciu i nie jestem lafirynda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×