Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria24***

dziewczyny polećcie mi obry żel do mycia twarzy trądzikowej

Polecane posty

Gość fttrant
Polecam oczyszczanie metodą OCM. Albo olejek myjący z Biochemii Urody/Zrób sobie krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamra
Żel do twarzy HB - moja skóra wiecznie była skłonna do zanieczyszczeń, ale udało mi się to zmienić. Teraz sytuacja wygląda o niebo lepiej. Przede wszystkim, moja skóra w końcu jest zdrowa, ładna - różnicę widać nawet po zdjęciach. Żałuję, że tak późno zaczęłam się zajmować rozwiązaniem tego problemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wypróbowanie olejku arganowego. Świetnie sobie radzi z cerą trądzikową, jest naturalny i nie wywołuje alergii. Pomaga nawet na blizny już powstałe po tym paskudztwie :( Tutaj ja osobiście kupuje, są w dobrych cenach, bo to niestety trochę kosztowny specyfik, ale w porównaniu do farmaceutyków i tak jest bardziej opłacalny http://e-fito.pl/szukaj?tag=olej+arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiaahanusia
ŻELEM NIC NIE ZDZIAŁASZ!!! JA WALCZYŁAM Z TRĄDZIKIEM 5 LAT I DOPIERO GDY POSZŁAM DO LEKARZA,KAŻDY PRZEPISZE CI GDY ZOBACZY ZE MASZ CHOCIAZ KILKA WAGRÓW,NA RECEPTE DAVERCIN ALBO ZINERYK. DROGIE GDZIES KOŁO 40 ZŁ BUTELECZKA ALE POMAGA NIESAMOWICIE.PO KILKU DNIACH WYSUSZA MAKSYMALNIE WAGRY A NAWET PRYSZCZE,KIEDY UŻYWASZ TO MASZ GŁADKĄ SKÓRE POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbkk
Kosmetyki, a już tym bardziej żel do mycia twarzy, który ma przecież bardzo krótki kontakt ze skórą, nie służą do leczenia trądziku. Leczeniem zajmuje się dermatolog. Dobrze dobrane kosmetyki mogą co najwyżej wspomóc leczenie, a złe - dodatkowo zaszkodzić. Poza tym, polecane m.in. tutaj żele do cery trądzikowej, typu Effaclar, Normaderm itp. nie nadają się na dłuższą metę do jej pielęgnacji, ponieważ prowadzą do przesuszenia czy raczej odwodnienia skóry i w konsekwencji do nasilenia problemów. Cerę trądzikową, nawet tą bardzo tłustą należy oczyszczać DELIKATNYMI kosmetykami, dbając jednocześnie o jej właściwe nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria kowalczyk
Aktywny żel do mycia HB - pielęgnuje i oczyszcza skórę, odpowiedni do codziennego stosowania. Kosmetyk o naturalnym składzie. U mnie naprawdę super się sprawdza, a przede wszystkim, wzmacnia skórę twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam żelu do mycia twarzy HB kosmetik z serii Jeunesse. Po tygodniu stosowania mam już mniej ropnych krostek! Używam systematycznie, zobaczymy co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żel ma za zadanie oczyścić twarz z zanieczyszczeń, nie leczy cery trądzikowej. Zazwyczaj takie żele przeznaczone dla takiej cery są dość mocne, zawierają wysuszające składniki co może pogorszyć sprawę. Ja używam delikatnych żeli do mycia twarzy, uwielbiam żele z Biedronki, obecnie mam ten różowy krem-żel do mycia twarzy i jest świetny. Dokładnie oczyszcza i nie wysusza, nie mam po nim uczucia ściągniętej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poradziła serię profesjonalną Young Care z Bandi, żel do mycia twarzy jest bardzo łagodny, dobrze oczyszcza, nie daje uczucia ściągniecia. Mozna go kupic w salonach kosmetycznych i w sklepie on line na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) z własnego doświadczenia polecam zel do mycia twarzy environ . kupilam go miesiac temu a efekty pojawily sie po dwoch tygodniach i teraz moge chodzic nawet bez makijazu!! jest swietny jak dla mnie pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywny żel do mycia HB, stosuję głównie przed goleniem, wszystko ładnie schodzi. Zarost jest zmiękczony. A generalnie sam kosmetyk oczyszcza skórę, jest przyjemna w dotyku. Podejrzewam, że duży na to wpływ na fakt, że to przecież kosmetyk naturalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , a ja polecam kolagenowy żel do mycia twarzy , naprwde super efekty . Kosztuje 89 zł i jest bardzo wydajny bo starcza na 6 miesięcy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do mycia HB, piękna sprawa, przede wszystkim ogranicza zanieczyszczenia, skóra jest w znacznie lepszym stanie i w zasadzie można powiedzieć, że wygląda tak jak chciałam. Najważniejsze - systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda spamerów... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bezkonkurencyjna jest seria PHARM z Bielendy. tanio, a konkretnie. placisz za produkt, a nie za marke. a z twarzy tyle mi sebum lecialo wczesniej ze szkoda gadac. teraz super matowi,a nie wysusza! do tego mam tonik z garniera z kwasem salicylowym na jakies pryszcze ropne do dezynfekcji i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
Mam żal do mycia HB od kilku miesięcy - ktoś o tym wspominał. Bardzo duża poprawa na skórze, dużo lepsza jej jakość, korzystniejszy wygląd - w zasadzie to jest całkowicie inne, a dokładnie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super żel do skóry trądzikowej i tłustej ma firma Bandi. Można go kupić w salonach kosmetycznych, ja mój kupiłam w salonie www.beautypremium.pl Dobrze jest po umyciu żel przetrzeć twarz tonikiem antybakteryjnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel nie, ale suplement już tak. Mówi wam coś iqface? U mnie to był w zasadzie jedyny środek, który faktycznie odmienił sytuację. Skóra wygląda ładnie zdrowo i estetycznie - od tamtej pory prooblem nie wrócił i liczę, że tak już będzie, bo przeżywałam na prawdę ciężkie chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry żel do tłustej cery znajdziesz na półce Flosleku w każdej dobrej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsreku, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam polecić to co działało u mnie, to seria apteczna Alaclarin. Bardzo fajne, delikatne produkty. :) przynajmniej nie robią "sieczki" z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyn micelarny cetaphil,apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biodermy są b dobre produkty. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze cos naturalnego, np. jakis olejek? Ja mam olejek slonecznikowy z biochemii urody i wydaje mi sie, ze poprawil stan cery, chociaz pryszczy juz nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×