Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria24***

dziewczyny polećcie mi obry żel do mycia twarzy trądzikowej

Polecane posty

Oprócz żelu proponowała bym Ci jeszcze zaopatrzyć się w jakiejś dobrej firmy tonik odtłuszczający, który przy tej przypadłości powinien lepiej się sprawdzić. Ja do twarzy używam toniku i żelu marki Organic Series. Są to naturalne kosmetyki na bazie wyciągów roślinnych, może nie należą do najtańszych ale mój problem z trądzikiem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny żel do mycia HB Jeunesse - świetny jest. Zregnerował mi cerę, zrobiła się ładniejsza, delikatniejsza, miła w dotyku - nie miałam takiego efektu wcześniej. A oczywiście dojście do takiego efektu to nie jest kwestia użycia kilka razy, To dopiero po tygodniach widać większe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny efekt miałam po żelu do mycia HB - tutaj akurat ta przemiana była zdecydowana, cera zrobiła się ładniejsza, zdrowsza, bardziej estetyczna, miła w dotyku. Ale ogólnie o uzyskanie takiego efektu wcale prosto nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula0909
hej, ja wypróbowałam żel aloesowy skin79, tak jak miałam problem z podrażnioną skóra i zaczerwieniami teraz wszystko się unormowało, ciesze się że trafiłam na ten kosmetyk w Douglasie i to w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmanka
ja tez używam do twarzy żelu effaclair duo + super oczyszcza odświeża cerę, jest rano miękka i bez żadnych niedoskonałości wiec dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkjuy
peeling niestety zbyt mocno podrażnia mi twarz i potem bardzo pieką mnie policzki, dlatego postawiłam na kosmetyki naturalne Whamisa-mają genialną piankę do mycia twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulcca
Próbowałaś nowy żel micelarny do mycia twarzy carbo detox - biały węgiel? Jest dobry do cery trądzikowej i powinien się u Ciebie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×