Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

czy jest jakis przesad ze nie mozna palic pampersy w piecu?

Polecane posty

Gość wertyh
że co ???? :D:D:D:D:D:D Nie chodzi o przesąd. Raczej o to, że zrobisz sobie smród w mieskzaniu ! Wiem cos o tym bo kiedyś też miałam piec kaflowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy laski
przecież w pampersach jest warstwa plastiku. Potruć się chcecie czy co? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nas tak robilismy to sie nam
tak zatkal komin ze masakra a nie mowiac o zapachu ktory rozszedl sie po domu :O po prodtu cos okropnego. Teraz skladam pampersy w piwnicy do duzego wora na smieci i jak gdzies jedziemy to wyrzucamy np. do jakiejs dziury kolo lasu albo gdzies w fose , tak zeby nikt nie widzial. Zaraz pewnie po mnie pojedziecie ale napradwe nie mam co z nimi zrobic a zanaczam ze nie mieszkam w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak nie masz co
z nimi zrobic to se kup piluchy tetrowe i przynajmniej nie bedziesz zanieczyszczac srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzyn wynajmowałam mieszkanie po parze z małym dzieckiem. piecanie dało się otworzyć- taki był smród. ludzie!skąd w ogóle takie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tak robilismy to sie nam
oj tam... wszyscy ktorych znam tak robia i podejrzewam ze niktore z was tez wiec nie robcie z siebie takich swietoszkow :DNie chce mi sie jeszcze za smieci placic !!! Mowy nie ma !!! Mam wsytarczajaco duzo wydatkow przy dziuecku :D robie tak i bede tak robic i koniec . Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze środowisko
I z czego się cieszysz co?że zaśmiecasz środowisko?trujesz nie tylko nas ale i siebie i swoje dziecko. Twoja wypowiedź na temat składowania pampersów potwierdza tylko to że jesteś nieodpowiedzialna! współczuje Twojemu dziecku jak za kilka lat dowie się co jego matka robiła i jaka jeszcze była z tego dumna!Brak słów na takich ludzi! P.S. jeżeli chcesz tak robić to może zacznij rozrzucać sobie te osrane pampersy po własnym domu a nie w lesie!zobaczysz jak to jest przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się ja namierzyć po IP??? powinni ci kretynko dowalić taka grzywną, że w papcie byś sie nie zmieściła, twoje zachowanie jest gorzej niż żenujące, powinnaś się wstydzić nawet pomyśleć o czymś takim, co dopiero chwalić na forum czy wogóle wywozić swoje syfy do lasu brak mi słów na ciebie kretynko, nie zasłaniaj się innymi na forum - to że twoi znajomi syfiarze tak postępują, nie znaczy że jest to zachowanie normalnych ludzi!!! mam nadzieję, że ktoś cie kiedys przyłapie na tym procederze i nieźle za to bekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a potem jest lament i płacz że dziecko ma nowotwór. ludzie palenie tworzyw sztucznych powoduje powstawanie dioksyn które są rakotwórcze!!!!to zabija powoli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci wlepią mandat za palenie śmieci to Ci przesądy przejdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na tępote
Nie wiem jak bardzo zdegenerowanym tępakiem trzeba być, żeby wyrzucać śmieci w lesie. To przykład czystego buractwa i słomy wystającej z butów. Pomysł z paleniem nie jest o wiele lepszy, ale ta duma, z którą ta kretynka od wyrzucania w lesie się obnosi woła wręcz o pomstę do nieba. Mam nadzieję, ze cię przyłapią na gorącym uczynku - coraz częściej straż leśna montuje kamery na drzewach i potem po tablicy rejestracyjnej mogą dojść do tego, kto tak upiększa środowisko. Szkoda, że nie istnieje żaden mściwy bóg lasu - powinien magicznie przenieść wszystko, co tam wyrzuciłaś to twojej sypialnie, tak żebyś ubudziła się z zasranym pampersem w ryju. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napal w piecu pampersami a później idź z dzieckiem na spacer albo podawać mu obiady z swojego ekologicznego.ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w wyszukiwarke Wiktor Juszczenko, obejrzyj jego twarz po zatruciu dioksynami, i sama oceń, czy to przesada, czy nie. Paląc w piecu plastikiem zatruwacie dioksynami i nie tylko otoczenie, w którym żyją wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej polsce...
wszystko sie pali w piecach!obzydlistwo. w polsce snieg nie jest bialy,mozecie mi wierzyc,on jest szaro-brunatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej polsce...
do tej jednej co w owrku magazynuje pampersy i do lasu wyrzuca. JEZU ze ta polska jest w europie,az dziw bierze. przez takich jak ty kretynko jest syf. nie masz co zrobic?a nie masz smietnika?inie mozesz regularnie wyrzucac pampersow? jak twoja piwnica musi smierdziec,jeszcze w te upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej polsce...
do nasze srodowisko bardzo wtapie ze jej dziecko bedzie sie za nia wstydzic,zostanie wychowane w takiej idei brudactwa i prostactwa i bedzie myslalo ze tak musi byc. I rosnie kolejny potwor,kolejny brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam myśleć, że ustawa śmieciowa ma sens. Teraz płaci się od osoby a nie jak wcześniej od pojemnika. Trzeba zapłacić a śmieci wywala się tyle ile się ma, mam nadzieję że skończą wywalać po lasach i rowach niedokształcone prostaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sobie mozesz nie chciec placic za smieci,a wiesz ze wprowadzili nowa ustawe i kazdy musi placic,dorwa cie predzej czy pozniej tepa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pal bo sobie zatkasz piec, to się topi i skleja od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki takim ludziom jak baba która pampersy wyrzuca do lasu, nie można spędzić przyjemnie czasu na spacerze w lesie. Czy wam padło na mózg?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o pomyśle, żeby nie używać pampersów? bo jestem w ciąży i tak się zastanawiam... czy te ekomamy maja rację czy przesadzają... http://dzieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poikj
Ja tam nigdy czymś takim nie paliłem. Zawsze zamawiałem ekogroszek ze SmartTrans. To chyba najbezpieczniejsza i najtańsza opcja. Jezeli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z nimi 503 352 341 -zawsze pomagają dobrać odpowiedni gatunek opalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
co sądzicie o pomyśle, żeby nie używać pampersów? bo jestem w ciąży i tak się zastanawiam... czy te ekomamy maja rację czy przesadzają... XX To nie jest takie złe ani uciążliwe na prawdę:) Moje dzieci sa juz duże, ale jak młodsze było malutkie to zamówiłam sobie pieluszki w internecie. Składały się z majteczek, regulowanych rozmiarowo, miały siateczkę wchłaniającą i nie przepuszczającą wilgoci, a w środku dwie wkładki jedna na drugiej przypinana zatrzaskami które były z chłonnej mikrofibry, szybko schły i dziecko mogło być w nich tak długo jak w pampersie. Ja miałam dwie i może nie wyeliminowałam całkowicie pampersów ale bardzo dużo zaoszczędziłam. Gdybym miała więcej takich pieluszek to na pewno bym nie używała pampersów w ogóle. Do głowy by mi tez nie przyszło, żeby wyrzucać pampersy do lasu? Takich ludzi trzeba tępić. Ja nawet papierka nie wyrzucę, a ty co tu gadasz że nie będziesz płacić bo masz dość wydatków powiedz mi z jakiej racji ktoś ma twoje śmieci za darmo utylizować? Nie stać cię to nie produkuj śmieci!!! Co za chory tok myślenia, myślisz, że Ci państwo ma obowiązek śmieci zabierać za darmo? To twoje śmieci, twoje brudy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy są z folii czyli z plastiku. Paląc plastik wytwarza się mnóstwo szkodliwych związków które dostają się do powietrza a potem to trujące powietrze wdychasz ty, twoje dziecko i cała twoja rodzina oraz my wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×