Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gjenia

Facet, którego kasa się nie trzyma

Polecane posty

Gość gjenia

Hejka, moje drogie Kafeterianki :) mieszkam z 30-letnim mężczyzną od 2 lat. Mniej więcej w 3 m-ce okjąd zamieszkaliśmy razem zaczęły sie problemy z powodu kasy, które trwają do dziś. Okazuje się, że mamy do finansów zupełnie inne podejście. A nie wiem, czy to na dłuższą metę może prowadzić do konfliktów w związku - nie mam takiego doświadczenia - choć z drugiej strony rozmowy na nic się zdają jak dotychczas :) Mianowicie: daje na wspólne konto miesięcznie 900zł (w porywach 1000zł-połowę swojej pensji) - mieszkamy w stolicy, więc to naprawdę mało tym bardziej, ze same opłaty (bez jedzenia) to 1400zł. ja do tego dorzucam drugie tyle. opłacenie rachunków z tej kasy pozostawia mnie. a to co zostanie - na jedzenie(uwaga - gotuje sama), starczy nie starczy jego to lotto! co ciekawe, sam (choć twierdzi, że nie ma kasy) wciąż pożera hot-dogi na stacjach, fast foody itepe. Setki razy z nim o tym rozmawiałam - nic to nie daje. Jeśli dostanie wypłatę np o 5 dni wcześniej - to pierwszego wyda połowę kasy, a potem się zastanawia za co żyć będziemy. Miałyście do czynienia z takim chłopem? Albo macie? Jak to wygląda w małżeństwie??? Podobno najczęstszą przyczyna kłótni w związkach są pieniądze - teraz zaczynam rozumieć dlaczego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×