Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę sprezentować...

Chcę kupić dziewczynie skórzaną kurtkę...

Polecane posty

Gość Ciężko tu się pisze
Zlagowało forum stąd te powtarzające się posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlubie w nosie
a Wam mietlom pierdolony nic sie nie podoba kurwa,, a mi ta kurtka sie podoba i juz, byscie chj wie co za bajery mialy szmaty glupie... no i wogole bez zadnej wyobrazni bo tak kurtka pasuje do wszystkiego nawet do spudnicy, wy glupie dziwki... ja sam zbieram skory i moja najlepsza jet od armani..ORYGINalna nie zadna kopia,SAMA SOBIE KUPILAM !!!! kupce sobie glupie suki a facet ma dobre serce, dobry gust no i fajny pomysl, ale wam glupie szmaty nic nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlubie w nosie
a Wam mietlom pierdolony nic sie nie podoba kurwa,, a mi ta kurtka sie podoba i juz, byscie chj wie co za bajery mialy szmaty glupie... no i wogole bez zadnej wyobrazni bo tak kurtka pasuje do wszystkiego nawet do spudnicy, wy glupie dziwki... ja sam zbieram skory i moja najlepsza jet od armani..ORYGINalna nie zadna kopia,SAMA SOBIE KUPILAM !!!! kupce sobie glupie suki a facet ma dobre serce, dobry gust no i fajny pomysl, ale wam glupie szmaty nic nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie wypowiem
Dobra ale bez wulgaryzmow :P Mi se tez ta kurtka bardzo podoba i ucieszylabym sie jakby chlopak mi robil takie niespodzianki :D I tez mnie denerwuje wieczne krytykanctwo forumowiczek o czym napisal ktos wyzej ale bez przesady z tymi wulgaryzmami. Przykladowo jak patrze na styl anxipanxi na jej blogu ktory reklamuje pod swoja ksywa to dla mnie to tandeta szczegolnie ta niby ramoneska ale nie bede tu nikogo obrzucala blotem bo co mi do tego. Jak jej sie to podoba to fajnie bo to ona ma byc z siebie zadowolona. A co do kurtki to ja jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pomysl ze skórzanymi
spodniami jest znacznie lepszy od tych kurtek!!! Kurtke to moze sobie kupic sama - nawet w supermarkecie ale takie oryginalne skórzane spodnie to rzeczywiscie super seksowny pomysł! P.S. Dobrze by tylko bylo kupic w jakims normanym sklepie z mozliwoscia wymiany na inny rozmiar jakby cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się również nie podoba, dlatego iż: kobieta w skórzanej kurtce kojarzy mi się bardziej z elegancja niż sportowym stylem a PUMA zdecydowanie przejawia ten drugi, więc jakoś mi to nie pasuje... Po drugie jakoś atrakcyjniejsze wydają mi się kobiety w dopasowanych w talii skórzanych krótkich płaszczykach niż takich kurtkach... No i jestem raczej za eko skórą, ale niekoniecznie to musi być dla Ciebie argument, nie każdy jest miłośnikiem zwierząt..żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę źle się wyraziłam, sama kurtka jest ładna ale nie pasuje mi do kobiecego stylu, raczej właśnie do takiego gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam chcialabym dostac
skórzane spodnie , byle tylko chlopak kupil odpowiedni rozmiar np. najpierw wspolne wyjscie na zakupy i przymiarki ;) wiem ile takie kosztuja wiec sama bym sobie nigdy nie kupila. kurtka tez fajna choc teraz juz chyba na moim osiedlu kazda laska jakas jedna ma, te biedniejsze to tansze z marketu ekologicznhe , te bogate firmowe z prawdziwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgr5tg5g5
szczerze mówiąc to wolałabym taką zwykłą za 2 stówy :-O ta wygląda tandetnie i jeszcze ten napis puma żywcem z dresu oderwany :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Ta PUMA ... porazka ... Chyba ze Twoja kobieta chodzi w dresach. Mowisz, ze to jest kurtka z klasa i dobra. Nie nie ejst. NIczym nie rozni sie od wyklcyh dermoszpanek z bazarow za100 zl :D Te same sciagacze i ten sam kroj. tyle ze skora naturalna. Na pewnoe ta kurtka nie pasuje do wszytskiego. Poza tym, nadal obswtawiam ze to kryptoreklama. Prosisz o rade, a jak ktos wyrazi opinie inna niz "TAK" to zaraz sie tlumaczysz :) Skoro taki jestes zdecydowany na zaup tej szmiry, to po co niby pytasz o rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKA TANDETA
Nikt Ci tej szmaty nie kupi :P wiec sie juz tak nie reklamuj. 600zl? To chyba za ten blacharski napis PUMA bo kroj jest iscie targowy. Kazda malolata takie cos nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentować...
Puknij się dziewczyno w baniak, sugerujesz, że to moja aukcja? Ogarnij się. Kurtkę kupiłem, ale nie Pumy. Kupiłem w Ochniku, lepszą znalazłem :) Dzięki za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolczuje dziewczynie
Ta kurtka jest wstretna. Masz kase a chcesz ja wydac na cos co wyglada jak kurtka pierwszej lepszej nastolatki. Oblesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuuuuu
Kurtka jest po prostu brzydka i patrzac obiektywnie NICZYM ALE TO NICZYM nie rozni ie od tych malolatowych kurtek, ktore krytykujez.Sciagacze, tojka, plus ... wielki napis PUMA. Ile Twoja dziewczyna ma lat? 15? Powodzenia. Ta kurtka azkrzyczy: "Patrz, mam hajs na kurtke za 500 zł i tak koszmarny gust, ze nie wiem na coja wydac."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz za gros poczucia gust
Koszmar z ulicy wiazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizzah147
nieee... ta kurtka nie jest zbyt ladna :p radzilabym wybrac sie na zakupy :) zawsze w new yorkerze sa swietne skorzane kurtki i na dodatek niedrogie... ale pomysl ogolnie fajny! :* sama chcialabym dostac taki prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuufuuuuuufu
Najbrzydsza kurtka jaka ostatnimi czasy widzialam. Targowy fason w kosmicznej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
mnie się ta kurtka z pumy bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadwefrgthyjk
kurtka KOSZMARNA I TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgggggggghhhhhhhh uuuuuuu
Fatalna Nie masz gustu koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczko
fajna,te podlotki co tu sie wypowiadaja maja slaby gust albo zal d.sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad vocem
Nie ma sensu już podbijać tematu - przecież kurtka została już kupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet obama
a do niej białe kozaki i biała torebka , na głowę biała czapka i biały szalik , jak się nazywają dziewczyny w białych butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kup jej skórzane spodnie
ponoc w HM sprzedaja fajne po 129 zŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×